PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT

Nátěry a renovace eternitových střech

Vyhněte se výměně a demontáži celé střešní krytiny – díky nátěru se životnost eternitové střechy prodlouží o desítky let. Nový nátěr zabrání růstu mechů či lišejníků a chrání střechu před zatékáním. Navíc bude vaše střecha zářit novotou.

Přijedeme až k vám a podle druhu, stavu a stáří krytiny navrhneme nejlepší způsob renovace eternitové střechy vašeho domu. Provádíme nátěry plochého i vlnitého eternitu v Praze a okolí do 50 km. Cenovou nabídku pro vás zpracujeme zdarma a bez závazků.

Jak nátěr eternitové střechy probíhá?

1. Základem dlouhodobé životnosti nátěru je perfektní vyčištění střešní krytiny. Proto nejdříve střechu očistíme pomocí vysokotlakého mytí. Zbavíme střechu nečistot, mechů, lišejníků, usazenin, sazí, plísní, řas i hub.

2. Na čistou střechu aplikujeme kvalitní penetraci, která povrch zpevní a zajistí dokonalou přilnavost finálního nátěru.

3. Podle typu eternitové střechy zvolíme nejvhodnější nátěr. Nejčastěji pracujeme s hydroizolačními nátěrovými hmotami na bázi akrylátové pryskyřice, v široké škále barev. Nátěr vytvoří vodotěsný film odolný vůči UV záření a přemostí trhlinky v podkladu. Nátěr nepraská a je pružný i při nízkých teplotách.

Proč se pustit do renovace eternitové střechy?

 Ušetříte náklady na kompletní rekonstrukci střešní krytiny. Čištění a nátěr eternitové střechy je několikrát levnější, ale přitom prodlouží životnost střechy až o 20 let.

Zabráníte opětovnému růstu mechů a lišejníků. Penetrace a nátěr zacelí póry v krytině, a tím brání vsakování vody. Mechy a lišejníky tak nemají podmínky pro růst.

Vyhnete se problémům se zatékáním, které často způsobuje mech nadzvedávající šablony. Mechu se při renovaci zbavíte a předcházíte jeho opětovnému růstu. Penetrace a nátěr navíc eternitovou střechu zpevní a chrání ji před popráskáním, bude tak dlouhodobě ošetřena.

Po nátěru vypadá střecha jako nová, aniž by se musela vyměnit. V domě se zářivou střechou se vám bude skvěle bydlet. Investicí do nátěru a údržby střešní krytiny také zvyšujete hodnotu své nemovitosti.

Proč svěřit nátěr eternitové střechy právě nám?

Pracujeme z vlastních plošin nebo lehkého pojízdného lešení bez nutnosti kotvení. Když to není nutné, po krytině nechodíme. Eternit je křehký materiál a tímto předcházíme jeho praskání.

Návštěva technika a kalkulace je zdarma. Přijedeme a navrhneme ideální řešení pro renovaci vaší eternitové střechy. Teprve potom vám sestavíme cenovou nabídku na míru.

Na naše pracovníky je spolehnutí. Pracují pečlivě a vždy s úsměvem. Zakládají si na tom, aby při provádění nátěru nezašpinili nebo nepoškodili ostatní části vašeho domu.

Máme skvělé recenze od skutečných zákazníků a přes 20 let praxe ve stavebnictví. 

Ceník: Kolik stojí nátěr eternitové střechy?

Cenu za nátěr eternitové střechy stanovujeme vždy individuálně. Záleží na typu střechy, její členitosti, míře degradace (zvětrání šablon), míře znečištění, složitosti přístupu k domu. Proto nejdříve přijedeme, plochu zaměříme a navrhneme nejlepší způsob, jak eternitovou střechu zrenovovat.

Zdarma vám připravíme kalkulaci na míru. Podívejte se na náš orientační ceník, tím získáte lepší představu, od čeho se cena odvíjí.

Máte další otázky? Zavolejte nám, rádi vám odpovíme a poradíme, zda se pro vaši nemovitost nátěr eternitové střechy hodí. Nebo rovnou přijedeme, zdarma plochu zaměříme a připravíme kalkulaci na míru.