PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT

Hodnocení společnosti na Google.com

DOMERINO s.r.o.
5.0
Na základě 34 recenzí
powered by Google
Lubomír KubalaLubomír Kubala
12:55 09 Jun 23
Firma v zastoupení pana Fejfara pružně reagovala na poptávku, připravila cenovou nabídku a zrealizovala zakázku bez větších potíži. Profesionální přístup, vstřícné vystupování a ochota pomoct - tyto atributy se mi nejvíc líbí na této firmě. Vřele všem doporučuji služby společnosti DOMERINO s.r.o.!Lubomír Kubala, červen 2023
tomáš holíktomáš holík
07:13 08 Jun 23
Absolutně bezproblémový průběh celé akce od prvního kontaktu až po realizaci. Vysvětlí, poradí, přesně dodrží termíny. Zdánlivá samozřejmost, která je ale v poslední době spíše vyjímkou. Firma, na kterou se lze plně spolehnout. Určitě doporučuji 🙂
Věra MayerováVěra Mayerová
07:58 30 Apr 23
Perfektní přístup, poptávali jsme několik firem. Jediné Domerino a majitel pan Perbecký přijel osobně, zaměřil a vše vysvětlil. Parta, co nám přijela, velmi slušní, ochotní a precizní zaměstnanci. Strojově vybavení připravili podle našich potřeb vzhledem k naší dispozici na pozemku. Vyměnili nám i rozbité tašky a nafotili detail na střeše k opravě. Pro nás perfektní služba jako „full servis“. Doporučujeme Mayerovi.
Libor NovotnýLibor Novotný
09:33 06 Apr 23
Velice důkladné vyčištění fasády (asi 15 let staré), po odstranění řas, tlakovém mytí a nanoimpregnaci vypadá fasáda jako nová. Rychlé jednání, flexibilita, ochota při nabídce a realizaci, zruční a ochotní i pracovníci realizace. Použití jejich vlastní vysokozdvižné plošiny i přenosného lešení. Naprostá spokojenost.
Marek M.Marek M.
10:22 27 Oct 22
Spokojenost s provedením práce i jednáním firmy. Zaměření a nacenění do pár dní od poptávky. Termín práce byl domluven do měsíce, těsně před realizací upomínka. Pracovníci profesionální, i když nestihli vše za jeden den. Domluva a práci dokončili do týdne, vše za domluvenou cenu.
Petr SwietoňPetr Swietoň
16:11 04 Oct 22
Domerino - jste skuteční profesionálové. Svou práci děláte skvěle, držíte slovo, komunikujete, reagujete na podněty, odvádíte precizní práci. Vaši zaměstnanci, kteří u mě domluvené práce prováděli (čištění a nátěr fasády domu) jsou opravdu skvělí. Po celou dobu realizace jsem se potkával u vašich zaměstnanců vždy s úsměvem, dobrou náladou, ochotou a velkým pracovním nasazením. Nic pro ně nebylo problémem. Práce byly provedeny odborně, rychle, bez sebemenších problémů i přes obtížně přístupná místa. Výsledek je perfektní, místo po realizaci uklizené. Moc děkuji a doporučuji všem.
Firmu Domerino mohu vřele doporučit. Od prvního kontaktu firmy jsme měli do týdne starou eternitovou střechu, u které jsme původně uvažovali o její výměně, dokonale vyčištěnou, opravenou, naimpregnovanou včetně nátěrů oplechování. Vše proběhlo bez nejmenšího problému v dohodnutých termínech a střecha vypadá jako nová.
Josef ČermákJosef Čermák
15:46 10 Sep 22
Profesionální, kvalitní umytí střechy a fasády spolu s ošetřením nano postřikem. Pohodoví, pracovití a slušní zaměstnanci se kterými jsme byli plně spokojeni. Rychlé zaměření ploch, nabídka a operativní dohodnutí vhodného termínu prací. Zkrátka plná spokojenost. Plně firmu doporučuji.
Pavel KamínekPavel Kamínek
10:44 10 Aug 22
Mohu se podělit o zkušenost s čištěním střechy a nátěrem fasády.Vše proběhlo nadmíru dobře. Rychle, kvalitně a myslím, že za rozumnou cenu. Chlapci byli šikovní, rychlí a hlavně optimisticky naladění, což už se dnes jen tak nevidí.A když už se následně našel nějaký ten nedostatek, tak po jednom telefonátu s panem vedoucím byl do cca. 4 hodin odstraněn.A běžné asi taky není, že po zjištění nutnosti další, už neplánované vrstvy nátěru bylo vše doděláno bez požadavku na zvýšení ceny.Díky!
Marti FantováMarti Fantová
18:46 07 Apr 22
Jsem velice spokojena - jak s komunikací při objednávání a domlouvání zakázky (rychlá, vstřícná, zdvořilá), tak s vlastním provedením. Dlažba i zděný plot jsou po vyčištění a impregnaci nádherné a naprosto to předčilo mé očekávání. Též pečlivost a ochota všech byla příkladná a pro mne bylo radost to sledovat. Děkuji a jistě se zase na tuto firmu obrátím. Přikládám foto z průbehu čištění....
js_loader

Ukázka čištění střech

čištění střech

čištění dlažeb

Ukázka čištění ploch

čištění a nátěry fasád

nátěry eternitových střech

údržba historických fasád