PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT

ČIŠTĚNÍ STŘECHY RODINNÉHO DOMU V HORNÍCH JIRČANECH

Děkujeme za váš profesionální přístup, velice chválíme vaše šikovné pracovníky a přejeme hodně dalších podobně spokojených zákazníků 🙂

S přátelským pozdravem, Roman M.

ČIŠTĚNÍ FASÁDY BYTOVÉHO DOMU V HOSTIVICÍCH

Firma DOMERINO provedla objednanou práci čištění fasády na bytovém domě přesně podle našich představ. Pracovníci firmy přijeli v dohodnutý čas a práce byly provedeny dle dohody. S odvedenou prací jsme spokojeni. Jsme také mile překvapeni účinkem použitého přípravku proti mechům a plísním.

S pozdravem, Petra Filingerová, Společenství vlastníků č.p. 511, 512, Hostivice

ČIŠTĚNÍ FASÁDY BYTOVÉHO DOMU V LIBČIČÍCH NAD VLTAVOU

Děkujeme touto cestou firmě Domerino s.r.o. za rychlé a profesionální zhotovení zakázky.

Tuto firmu jsme zvolili na základě výběrového řízení z několika firem. Rozhodujícím kritériem pro výběr byla nabízená nanotechnologie nástřiku, cena, záruka, rychlost provedení a použití vysokozdvižné plošiny. Vše, co firma Domerino s.r.o. nabízela byla pravda, především ochota, vstřícnost, přístup k ochraně zeleně kolem domu, dodržení termínu a celkové provedení zakázky s ohledem na zákazníka.
S pozdravem za Společenství vlastníků – Výbor SVJ, Ke Studánkám 812, Libčice nad Vltavou

ČIŠTĚNÍ FASÁDY BYTOVÉHO DOMU V RAKOVNÍKU

Ve dnech 25. až 26.7.2017 prováděla firma Domerino  Říčany, čistění fasády našeho bytového domu v Rakovníku.  Na základě podkladů z cenových nabídek od firem, které jsme oslovili, jsme se rozhodli vybrat tuto firmu. Čistění tlakovou vodou, výškové práce prováděny pomocí pojízdné plošiny, krátký termín realizace, ošetření přípravkem s nanotechnologií, záruka a příznivá cena.
Práce byla započata v dohodnutém termínu.  Vlastní čistění bylo provedeno na profesionální úrovni s moderním technickým vybavením a kvalitně. Pracovníci přesně dodržovali předem stanovený postup pro vlastní očistu a následné ošetření fasády.
Celkově jsme s přístupem firmy k naší objednávce a kvalitou odvedené práce velmi spokojeni. Za Společenství vlastníků domu čp. 1797,1798,1799 Čs. legií 1799 Rakovník, předseda výboru Alexander Zajíc.

ČIŠTĚNÍ ZÁMKOVÉ A PÍSKOVCOVÉ DLAŽBY

„Dne 11. dubna 2017 nám byla velice odborně a s profesionálním přístupem vyčištěna zámková a pískovcová dlažba, včetně chodníku a stříšek na plotě. Poté byl proveden ochranný nástřik a postřik proti pavoukům.

Vše proběhlo dle dohody a profesionální a ochotný přístup pracovníků provádějící výše uvedené práce nás velice příjemně potěšil a další potřebné čištění svěříme opět této společnosti. Spolehlivost této společnosti je v dnešní době výjimečná. Děkuji.“

B. Douchová Vestec

ČIŠTĚNÍ FASÁDY PANELOVÉHO DOMU V PRAZE 8

„Veškeré práce byly provedeny řádně, odborně a s dodržením termínu smlouvy.

S prací tohoto dodavatele a vstřícným profesionálním přístupem pana Perbeckého k specifickým požadavkům některých nájemců bytů (ať již starších nebo i konfliktních) jsme byli mimořádně spokojeni a můžeme jej vřele doporučit. „

A. Míková, místopředsedkyně představenstva SVJ Molákova, Praha 8 – Karlín

ČIŠTĚNÍ FASÁDY PANELOVÉHO DOMU

Dovolte, abychom vám touto cestou poděkovali za rychlé a profesionální zhotovení zakázky. Vaše vstřícné a ochotné jednání o její realizaci vedl výbor našeho Společenství k rozhodnutí využít případně vašich služeb i v budoucnu.

Vaší firmu jsme zvolili na základě výběrového řízení. Oslovili jsme několik firem z Kladna, Prahy a Středočeského kraje. Rozhodujícím kritériem pro výběr byla nabízená nanotechnologie nástřiku, cena, záruka, rychlost provedení, použití vysokozdvižné plošiny, vzdálenost.

S pozdravem za Společenství vlastníků – předseda SVJ  Kladno, Kordačova čp. 163 a čp.2016“

ČIŠTĚNÍ FASÁDY DŘEVOSTAVBY

„Firmu Vysokotlaké čištění jsem si našla na internetu a s průběhem práce i s plánováním jsem byla velmi spokojená. Jednání bylo velmi slušné a flexibilní. Práce probíhaly bez prostojů a velice kvalitně. Mládenci byli opravdu velice slušní, pečliví a pracovití. Technologie vysokotlakého čištění se nám v případě naší dřevostavby velice osvědčila. Od počátečního sjednání termínu práce, zkoušku, zda metoda bude v našem případě fungovat až po samotné provedení práce bylo profesionální a vždy s ohledem na zákazníka. Služby firmy Vysokotlaké čištění mohu vřele doporučit. My jsme s výsledkem opravdu spokojeni a nelitujeme, že jsme se na pana Perbeckého a jeho tým obrátili.“

ČIŠTĚNÍ A NÁTĚR FASÁDY RODINNÉHO DOMU V PRAZE

Firmu jsem si vybral na internetu, protože mně zaujaly odborné informace a jasné sdělení, co se bude dělat.

Čištění fasády a následný nátěr proběhly bez problémů, vše co jsme si dohodli firma splnila v dohodnutém termínu.

S novou fasádou jsme velmi spokojeni. Ing. Vratislav Kroc, jednatel STAV-INVEST střešní systémy, s.r.o.

RENOVACE FASÁDY PENSIONU

Zákazník nám na hodnotícím webu NejŘemeslníci udělil 5 hvězdiček, tedy nejvyšší hodnocení s komentářem „Velká spokojenost“. Fotografie jsou umístěny v naší galerii (pension Lucie).

ČIŠTĚNÍ A IMPREGNACE ZÁMKOVÉ DLAŽBY

„Dobrý den, dovoluji si touto cestou se na Vás obrátit a vyslovit poděkování za skvěle provedenou práci ze strany pracovníků Vaší firmy při čištění zámkové dlažby na adrese V Zelnišťatech, Kamenné Žehrovice a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem Špillerová.“

ČIŠTĚNÍ ZÁMKOVÉ DLAŽBY - ČERPACÍ STANICE

„Velice ráda bych poděkovala Vaší firmě za vyčištění povrchu na naší čerpací stanici. Nejdříve jsem nechtěla věřit, že silné znečištění dlažby, lze vůbec nějak odstranit.

Vaše zaměstNAce, kteří zde prováděli čištění, musím velice pochválit, pro jejich přístup k práci a s čímkoliv jsem se na ně obrátila, na vše s ochotou odpověděli a poradili. Byli příjemní a po celou dobu se ani na chviličku nezastavili a umožnili nám i hladký provoz naší čerpací stanice, bez jakýchkoliv omezení. Vysokotlakým čističem s přídavným systémem Mosmatic opravdu pustilo vše. Rozdíl je natolik zřetelný, že si toho všimli všichni zákazníci, kteří k nám chodí každý den, což nás velice potěšilo a tím bych ráda ještě jednou vyslovila chválu Vaší firmě a děkuji. Těšíme se na další spolupráci a přejeme do dalších let hodně spokojených zákazníků. Krásný den všem.
Za Texaco, ulice Přátelství v Uhříněvsi, Pergrová Ilona, vedoucí ČP“

ČIŠTĚNÍ DLAŽBY A PLOTU

„Práce byly provedeny kvalitně, bez nutnosti dohledu nad pracovníky, kteří byli velmi profesionální a samostatní. Vřele tento pro nás nový postup údržby ploch v okolí domu doporučujeme, je to rozhodně účinnější a méně pracné, než vše dělat ručně, jak jsme byli zvyklí.“

Ukázka čištění střech

čištění střech

čištění dlažeb

Ukázka čištění ploch

čištění a nátěry fasád

nátěry eternitových střech

údržba historických fasád