PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT

DOMERINO: Čistíme povrchy, kterým rozumíme

Profesionálně čistíme fasády, střechy a dlažby. Provádíme nátěry fasád a eternitových střech. Povrchům vrátíme původní krásu a prodloužíme jejich životnost. Váš dům bude vypadat zase jako nový.

Přes 20 let zkušeností ve stavebnictví

Aby bylo možné povrch kvalitně vyčistit, je potřeba ho znát do nejmenšího detailu. Rozumět stavebním systémům a komponentům. Přesně tyto znalosti nasbíral zakladatel firmy Robert Perbecký jako živnostník a později majitel společnosti Sperostav. Se skupinou zkušených řemeslníků realizoval rekonstrukce bytů, výmalby, nátěry a další stavební práce. Tak před více než 20 lety položil základy naší společnosti DOMERINO.

Čištění fasády z plošiny DOMERINO

Zejména v souvislosti s boomem zateplování nás zákazníci začali oslovovat s novým problémem – potřebovali vyčistit fasádu od plísní. Využili jsme naší znalosti stavebních materiálů a pustili se do čištění fasád, a později i dalších povrchů – střech, dlažeb a plotů.

Spokojenost našich zákazníků pro nás byla motivací a hnacím motorem, a tak jsme se v roce 2017 rozhodli, že se do čištění povrchů vrhneme naplno. Název společnosti jsme změnili na DOMERINO a mnohaleté zkušenosti ze stavebnictví přetavili v unikátní přístup k čištění povrchů. V čem spočívá?

Vysokotlaké čištění střechy DOMERINO
Čištění fasády pomocí horolezecké techniky

Naše motto je:

Když profi znamená poctivě.

Jak pracujeme v DOMERINO

Ke každému domu přistupujeme individuálně a navrhneme způsob čištění na míru. Nejprve k vám přijedeme, plochu zaměříme a připravíme kalkulaci. Zdarma a bez závazků.

Používáme špičkové industriální stroje a postupy, s nimiž dosáhneme perfektních výsledků čištění a zároveň můžeme zaručit, že nedojde k poškození povrchu.

Používáme nejmodernější přípravky na trhu. K nim patří nanotechnologická impregnace, která prodlouží životnost povrchů o mnoho let.

V týmu máme odborně vyškolené řemeslníky, kteří pracují pečlivě, efektivně a s respektem k vašemu majetku. Zakládáme si na profesionálním a vstřícném přístupu – od rychle zpracované poptávky po závěrečný úklid.

Externě spolupracujeme se stavebními inženýry, chemiky a dalšími specialisty, kteří se podílí na definování technologických postupů a zajišťují vysokou odbornost naší práce.

Neustále se vzděláváme v oblasti nových materiálů a postupů. Všechny poznatky nejdříve vyzkoušíme v praxi a teprve poté aplikujeme u zákazníka.

Chráníme životní prostředí. Vyhýbáme se používání drastické chemie, pracujeme s biologicky odbouratelnými přípravky.

Zakázky dokážeme realizovat rychleji a levněji, protože kolem domu nestavíme nákladné lešení. Většinou pracujeme z vlastních hydraulických plošin v kombinaci s horolezeckou technikou. Při natírání fasád používáme vlastní pojízdné lešení, které se nemusí kotvit do fasády.

Naše služby

čištění_dlažeb_Domerino

Působíme zejména ve středních Čechách

Od roku 2022 sídlíme v Kounicích, nedaleko Českého Brodu. To je skvělá výchozí pozice v centru republiky, odkud vyjíždíme za zákazníky ve středních Čechách. Větší zakázky realizujeme po celé České republice.

Nabízíme čištění povrchů a nátěry fasád pro rodinné domy, bytové domy, kancelářské budovy i další komerční prostory.

Vždy je pro nás na prvním místě dokonalý výsledek a maximální spokojenost zákazníka. Přesvědčte se o tom sami a zašlete nám nezávaznou poptávku. Obratem vám zavoláme a domluvíme si termín návštěvy. Přijedeme k vám, plochu zaměříme a zdarma připravíme kalkulaci. Případně nám zašlete fotky a my vám rádi připravíme alespoň orientační cenovou nabídku.

Certifikáty a osvědčení

Osvědčení o absolvování školení Zateplování v praxi

Osvědčení o absolvování školení Fotovoltaický systém SOLAX

Certifikát o proškolení a způsobilosti v aplikacích přípravků ROKOSPOL

Ochranná známka DOMERINO