ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT – PROFESIONÁLNĚ!

Galerie čištění střech

 

2020 Čištění střechy malebné chalupy v obci Kokořín

Vyčistili jsme střechu chalupy od všech nánosů a nečistot. Na závěr jsme, jako vždy, aplikovali nano-impregnaci pro dlouhodobou ochranu krytiny.

2020 Čištění eternitové střechy v obci Lensedly

Eternitová střešní krytina byla již hodně pokrytá lišejníkem, který jsme beze zbytku odstranili a po nanesení kvalitní nano-impregnace je střecha opět jako nová a zároveň zpevněná. Životnost krytiny se tak prodloužila a zcela se obnovil původní vzhled.

2020 Čištění eternitové střechy rodinného domu v Kralupech nad Vltavou

V Kralupech nad Vltavou jsme vyčistili eternitovou střechu rodinného domu a na čisté povrchy aplikovali vhodné nano-impregnace. Povrch je tak zpevněn, a aniž by došlo k ovlivnění paropropustnosti, je vodo-odpudivý.

2020 Čištění střechy statku v Blíževedlech

Pomocí hydraulické plošiny jsme vyčistili střechu statku a na závěr aplikovali impregnaci s fungicidními účinky.

2020 Čištění střechy rodinného domu v Písku

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili střechu od všech nánosů, lišejníků a mechů. Na konec jsme, jako vždy, aplikovali nano-impregnaci pro dlouhodobou ochranu krytiny.

2020 Čištění šindelové střechy domu v Poříčí

Šindelové krytiny jsou velmi křehké, a proto jejich čištění vyžaduje zkušenost. Vše se podařilo a střechu jsme zcela zbavili lišejníků i mechů.

2020 Čištění střechy Vodňanského statku

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili střechu statku. Odstranili jsme všechny mechy i lišejníky a nanesli kvalitní nano-impregnaci.

2020 Čištění střechy v obci Karlštejn

V obci Karlštejn jsme vyčistili střechu rodinného domu. Zároveň jsme na vyčištěný povrch aplikovali nano-impregnaci, která zajistí čistý vzhled po několik let a střechu zpevní i ochrání před povětrnostními vlivy.

2020 Čištění střechy rodinného domu v Mrači

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili střechu rodinného domu. Odstranili jsme všechny mechy i lišejníky a nanesli kvalitní impregnaci.

2019 Čištění střechy penzionu

Vyčistili jsme střechu penzionu a zároveň jsme na všechny vyčištěné povrchy aplikovali nano-impregnaci, která zajistí čistý vzhled po několik let a střechu zpevní před povětrnostními vlivy.

2019 Čištění střešní krytiny

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili střechu od všech nánosů, lišejníků a mechů. Nakonec jsme aplikovali nano-impregnaci, která bude chránit krytinu před dalším znečištěním.

2019 Čištění střechy rodinného domu v Benešově

Vyčistili jsme střechu rodinného domu v rámci probíhané rekonstrukce a nakonec aplikovali nano-impregnaci.

2019 Čištění střechy rodinného domu v Nové Vsi

V obci Nová Ves jsme vyčistili střechu rodinného domu a následně aplikovali nano-impregnaci. Od zákazníka jsme dostali následně toto hodnocení, za které velmi děkujeme.

„Chtěl bych tímto poděkovat za včerejší skvěle odvedenou práci při čistění naší střechy v Nové Vsi a to včetně profesionálního přístupu vašich zaměstnanců. Z výsledku čistění střechy máme velkou radost.“

2019 Čištění střechy

Vyčistili jsme střechu rodinného domu a jako téměř vždy aplikovali impregnaci s fungicidními účinky.

2019 Čištění střechy historického domu v centru Prahy

Pomocí hydraulických plošin a horolezeckých úvazů jsme vyčistili střechu Braunova domu na Karlově náměstí v Praze. Jako téměř vždy jsme na závěr aplikovali nano-impregnaci. Čištěním jsme obnovili původní vzhled této krásné historické střechy.

2019 Čištění šindelové střechy v Benátkách nad Jizerou

Šindelové krytiny jsou velmi křehké, a tak jejich čištění vyžaduje zkušenost. Vše se podařilo a střechu jsme zcela zbavili lišejníků i mechů.

2018 Čištění střechy v Budyni nad Ohří

Vyčistili jsme střechu rodinného domu a jako téměř vždy aplikovali impregnaci s fungicidními účinky.

2018 Čištění střešní krytiny

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili střechu od všech nánosů, lišejníků a mechů. Na konec jsme, jako vždy, aplikovali nano-impregnaci pro dlouhodobou ochranu krytiny.

2018 Čištění střešní krytiny rodinného domu

Střechu domu jsme vy4čistili našimi výkonnými stroji a aplikací vhodné nano-impregnace jsme značně předešli tvorbě mechů a plísní.

2018 Čištění střechy

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili střechu rodinného domu. Odstranili jsme všechny mechy i lišejníky a nanesli kvalitní impregnaci.

2018 Čištění střešní krytiny rodinného domu v Úvalech

Střechu domu jsme vyčistili z naší hydraulické plošiny, veškeré práce, včetně nanesení vhodné impregnace jako závěrečné ochrany krytiny, jsme zvládli za jeden den.

2018 Čištění střešní krytiny a fasády rodinného domu v Úvalech u Prahy

Střechu i fasádu domu jsme vyčistili našimi výkonnými stroji a na čisté povrchy aplikovali vhodné nano-impregnace. Povrch je tak zpevněn, a aniž by došlo k ovlivnění paropropustnosti, je vodo-odpudivý. Tvorba mechů a plísní je tak značně omezena.

2017 Čištění střechy v Tlusticích u Berouna

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili relativně členitou střechu od všech nánosů, lišejníků a mechů. Na závěr jsme, jako vždy, aplikovali nano-impregnaci pro dlouhodobou ochranu krytiny.

2017 Čištění střechy ve Velkých Popovicích

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme dosáhli na všechny strany domu. Odstranili jsme opět všechny mechy i lišejníky a nanesli kvalitní impregnaci. Zákazník byl s výsledkem velmi spokojen a střecha je jako nová.

2017 Čištění střešní krytiny v Liběchově

Střešní krytina byla již hodně pokrytá lišejníkem a mechem. Vše jsme pomocí vysokotlakých strojů odstranili a po nanesení kvalitní nano-impregnace je střecha opět jako nová a zároveň zpevněná. Životnost krytiny se tak prodloužila a zcela se obnovil původní vzhled.

2017 Čištění střešní krytiny u Humpolce

Střešní krytina byla již hodně pokrytá lišejníkem, který jsme beze zbytku odstranili a po nanesení kvalitní nano-impregnace je střecha opět jako nová a zároveň zpevněná. Životnost krytiny se tak prodloužila a zcela se obnovil původní vzhled.

2017 Čištění střechy na Praze-západ

Dům byl relativně hůře přístupný, proto naše hydraulická plošina sloužila zejména jako závěsný bod pro uchycení horolezeckých lan. Naši zkušení pracovníci ale vše zvládli skvěle a zákazník byl s výsledkem velmi spokojen.

Čištění střechy z betonových tašek v severních Čechách

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme dosáhli na všechny strany domu. Odstranili jsme opět všechny mechy i lišejníky a nanesli kvalitní impregnaci. Zákazník byl s výsledkem velmi spokojen.

Čištění střechy, fasády a zámkové dlažby v Nehvizdech

V Nehvizdech naše posádka strávila dva dny. Nejdříve jsme vyčistili střešní krytinu, následně fasádu a na závěr i zámkovou dlažbu. Všechny povrchy jsme opatřili správnou impregnací tak, aby daný povrch byl co nejdéle chráněn před novými nánosy nečistot.

Čištění eternitové střechy v Cholticích u Pardubic

Střechu domu jsme pečlivě vyčistili a opatřili dlouhotrvající nano-impregnací. Pleachové stříšky jsme opatřili novým nátěrem.

Čištění betonové střechy v Horoušánkách

Střechu jsme zbavili všech nánosů a opatřili dlouhotrvající nano-impregnací. Krytina tak zůstane čistá mnoho let a celková životnost se prodlouží.

Čištění střešní krytiny v obci Jíloviště

Střecha krásného domu byla pokrytá mechy a lišejníky. Všechny nečistoty jsme odstranili a na střechu nanesli ochrannou impregnaci z řady nano-technologií, která krytinu zpevní a poskytne ochranu proti dalšímu růstu organických nečistot po dobu mnoha let. Estetický efekt posuďte sami na fotografiích – střecha je jako nová!

Čištění střešní krytiny v obci Hradištko

Střecha byla zcela pokrytá mechy a lišejníky. Vše jsme důkladně odstranili za pomoci našich výkonných vysokotlakých strojů s rotačními tryskami a na závěr jsme nanesli ochrannou impregnaci s fungicidními účinky. Impregnace jednak krytinu zpevní a jednak zabrání opětovenému růstu mechů na mnoho let.

2017 Čištění střechy

V Bohušovicích nad Ohří jsme vyčistili střechu hned na dvou sousedních domech zároveň. Jako téměř vždy jsme na závěr střechu opatřili impregnací s fungicidními účinky.

Čištění a ochranná impregnace střešní krytiny

Ctiboř, Vlašim.

Čištění střešní krytiny

+ aplikace závěrečné ochranné nano-impregnace v Hostivicích.

Čištění a impregnace střešní krytiny

Vidíte ten rozdíl? Z šedé zašlé střechy je střecha opět krásně červená!

Čištění střešní krytiny

Střechu jsme vyčistili z naší hydraulické plošiny. Odstranili jsme vrstvy mechu a na závěr jsme aplikovali ochrannou impregnaci. Střecha nyní vypadá jako nová a její povrch je znovu chráněn.

15. červen 2016  čištění střešní krytiny u Mladé Boleslavi

Střešní krytina byla prakticky celá porostlá mechem a lišejníky. Opět jsme použili náš výkonný profesionální odstraňovač biotických napadení, krytinu pečlivě umyli a na závěr ošetřili impregnací s algicidními a fungicidními účinky. Tentokrát jsme museli použí hydraulickou plošinu, z které se provádí čištění buď přímo, případně slouží pro ukotvení horolezeckých lan, aby pracovník na střeše byl zcela zajištěn.

10. květen 2016  vyčištěna střecha v Letech

Ze střechy jsme odstranili všechny mechy, lišejníky a prach, následně jsme aplikovali ochranný nanotechnologický prostředek RainOff H a majitel domu se nyní může těšit z obnoveného vzhledu střechy po mnoho let.

Čištění střechy

Odstranění všech mechů, lišejníků a prachu a dalších nečistot.