Nátěry moderních fasád

Vybledlá, znečištěná nebo popraskaná fasáda, která se drolí? Díky novému nátěru získá vaše fasáda zpět svůj krásný vzhled a především funkčnost. I ty nejodolnější fasádní nátěry mají životnost maximálně 20 let. Pak je potřeba fasádu znovu natřít.

Přijedeme až k vám domů a navrhneme nejlepší nátěr pro vaši fasádu. Natíráme fasády rodinným domů, bytových domů, panelových domů nebo kancelářských budov. Cenovou nabídku pro vás zpracujeme zdarma a bez závazků.

Fasádní nátěr potřebuje obnovu, aby se zachovalo funkčnost zateplovacího systému

Jak nátěr fasády probíhá?

1. Fasádu očistíme a umyjeme. Zbavíme ji nečistot, prachu, usazenin, sazí a plísní pomocí vysokotlakého mytí (o čištění fasád se více dočtete zde).

2. Po odstranění nánosů nečistot fasádu důkladně zkontrolujeme a v případě potřeby provedeme řemeslné opravy.

3. Aplikujeme kvalitní penetraci, která pronikne hluboko do povrchu, zpevní ho a zajistí vynikající přilnavost fasádního nátěru.

4. V závislosti na druhu fasády zvolíme nejvhodnější nátěr a metodu nanášení. Aplikaci provádíme ručně, airless technologií (nástřikem pod tlakem), případně kombinací obojího.

Jen profesionální nátěr fasády vydrží dlouhé roky

  • Získáte maximální životnost. Fasádní nátěr není jen barva – hlavní funkcí je ochrana před mrazem, vlhkostí, UV zářením a dalšími vlivy. Kvalitně provedený nátěr chrání budovu až 20 let.
  • Podklad musí být perfektně čistý, aby fasádní nátěr správně přilnul. S domácí wapkou důkladného čištění nikdy nedosáhnete.
  • Kvalitní penetrace je základ. Používáme špičkové výrobky, které nevytvoří jen vrstvu na povrchu, ale proniknou hluboko do materiálu. Zpevní podklad a zajistí vynikající přilnavost vrchního nátěru.
  • Spolehněte se na dokonalý výsledek. Vlastní snahy o natření fasády často končí žalostným výsledkem. S námi šmouhy nehrozí – nátěry fasád provádí zkušený malíř.
  • 5 let záruka na stálobarevnost. Využíváme profesionální nátěry českých i zahraničních výrobců. Ručíme za kvalitu i špičkově provedenou práci.

Ceník: kolik stojí nátěr fasády?

Cenu za nátěr fasády stanovujeme vždy individuálně. Záleží na typu fasády, míře znečištění a poškození, vybraném druhu a odstínu nátěru. Proto nejdříve přijedeme, plochu zaměříme a navrhneme nejlepší způsob, jak fasádní nátěr zrenovovat. Zdarma vám připravíme kalkulaci na míru.

Podívejte se na orientační ceník nátěrů fasád, tím získáte lepší představu, od čeho se cena odvíjí.

Proč svěřit nátěr fasády právě nám?

Pracujeme z plošiny nebo pojízdného hliníkového lešení. Nekotvíme lešení do fasády. Nátěry fasád tak provádíme levněji a šetrněji.

Návštěva technika a kalkulace je zdarma. Přijedeme a navrhneme ideální řešení pro obnovu fasády vašeho domu. Teprve potom vám sestavíme cenovou nabídku na míru.

Hrajeme s vámi fér – když není nový nátěr potřeba, provedeme pouze čištění a impregnaci fasády. Nabízíme nejvýhodnější řešení pro vás, ne pro nás. 

Na naše pracovníky je spolehnutí. Pracují pečlivě a vždy s úsměvem. Dávají si záležet nejen na nátěru fasády, ale berou ohledy také na pozemek kolem domu.

Proč je důležité obnovit nátěr fasády?

Nově natřená fasáda září krásnými barvami a reprezentuje váš dům. Nejdůležitější je ale ochrana proti povětrnostním vlivům a znečištění. I nejvíce odolné fasádní nátěry – nejnovější silikonové materiály – mají životnost maximálně 20 let. A to v případě, že nebydlíte v zátěžových oblastech. Poté začne fasádní nátěr ztrácet svoji ochrannou funkci a dochází k poškození zdí nebo zateplovacího systému. Nový nátěr obnoví ochranu fasády proti vsakování vody, působení UV záření a dalším vlivům. Tím zajistí její dlouhodobou životnost.

Nestačí fasádu pouze vyčistit a opatřit impregnací? Často ano – právě proto se vždy přijedeme na vlastní oči přesvědčit, v jakém stavu fasáda aktuálně je.

 

Máte další otázky? Zavolejte nám, rádi vám odpovíme a poradíme, zda se pro vaši nemovitost nátěr fasády hodí. Nebo rovnou přijedeme, zdarma plochu zaměříme a připravíme kalkulaci na míru.