ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT – PROFESIONÁLNĚ!

Čištění a mytí fasád, aplikace nanoimpregnace

Díky profesionálnímu čištění bude fasáda zase jako nová a vydrží tak mnoho let. Ať už se jedná o rodinný domek, bytový dům, panelový dům nebo kancelářskou budovu.

Přijedeme až k vám a podle míry znečištění navrhneme ten nejúčinnější postup při mytí fasády. Cenovou nabídku pro vás zpracujeme zdarma a bez závazků

Tři kroky k zářivě čisté fasádě

 1. Fasádu očistíme a umyjeme. Zbavíme ji nečistot, prachu, usazenin, sazí, plísní, řas i graffiti. Vrátíme ji její krásu a původní vzhled.
    
 2. Aplikujeme nanotechnologickou impregnaci, která prodlouží životnost fasády a chrání ji před dalším znečištěním několik let.
    
 3. V případě potřeby fasádu opravíme a renovaci dokončíme novým nátěrem.

 

Proč svěřit čištění fasády odborníkům?

Získáte vždy perfektní výsledek. Používáme špičkovou industriální techniku, včetně systémů pro hloubkové čištění. To zajistí souvisle čistou plochu bez map, které způsobuje bodové čištění domácí wapkou.

Nemusíte se bát poškození fasády. Naše profesionální stroje disponují regulací tlaku i teploty vody. Díky tomu fasádu vyčistíme maximálně účinně, ale zároveň velmi šetrně.

Zbavíte se nečistot na mnoho let. Profesionální přípravky zneškodní plísně, řasy i lišejníky do posledních spór. Nanoimpregnace zabrání jejich opětovnému růstu.

Máme přes 20 let praxe ve stavebnictví a pravidelně absolvujeme školení o stavebních materiálech. Jen dokonalou znalostí povrchů můžeme dosáhnout jejich dokonalého vyčištění.

Proč je důležité čištění fasády?

Na prvním místě je zdraví! Příčinou tmavých skvrn na fasádě jsou většinou plísně. Jejich spory se při větrání dostávají dovnitř domu a mohou vyvolat vážné zdravotní potíže – alergie, astma či ekzémy. 

Plísně, houby a lišejníky zkracují životnost fasády. Pokud nejsou včas odstraněny, prorůstají do hloubky fasády, kde způsobují praskliny. V tom případě je třeba provést kompletní renovací fasády o mnoho let dříve. To pro vás znamená zbytečnou investici.

Krásný dům, který vypadá stále jako nový? V takovém se bydlí o dost příjemněji, než v zanedbané stavbě. Udržovaný dům se bude líbit nejen vám, ale zaujmne i potenciální kupce. Pravidelná údržba navíc zvyšuje hodnotu nemovitosti.

Kde čištění nestačí, provádíme nátěry fasád

 • Celou fasádu očistíme a umyjeme.
 • Fasádu zkontrolujeme a případně provedeme řemeslné opravy.
 • Naneseme kvalitní penetraci, aby barva co nejlépe přilnula k povrchu.
 • Fasádu natřeme vhodným nátěrem.

Zjistěte podrobnosti o nátěrech fasád.

Profesionální mytí fasády vám ušetří čas i peníze

 • Pracujeme z vlastní plošiny v kombinaci s horolezeckou technikou. 
 • Návštěva technika a kalkulace je zdarma. Přijedeme a stav fasády posoudíme. Teprve potom vám vytvoříme cenovou nabídku na míru.
 • Kvalitní práce něco stojí, ale má dlouhodobé výsledky. Díky profesionálnímu čištění fasády oddálíte nákladnou rekonstrukci.
 • Na naše pracovníky je spolehnutí. Jsou to vyškolení specialisté, pracují pečlivě a vždy s úsměvem. Dávají se záležet nejen na čištění fasády, ale berou ohledy také na pozemek kolem domu.

Ochranná nanoimpregnace fasády

Prodlužte životnost fasády a její zářivý vzhled pomocí nanoimpregnace. Nejmodernější výrobky chrání fasádu před povětrnostními vlivy a růstem mikroorganismů po několik let.

Impregnace vytvoří neviditelnou ochranu proti vodě, UV záření, mrazu, i škodlivým mikroorganismům jako jsou plísně. Na účinnost impregnace se můžete spolehnout – přečtěte si více o jejích výhodách.

Aplikujeme také insekticidní nástřik, který odpuzuje obtěžující hmyz a pavouky.

Výškové práce

Pro každý objekt zvolíme nejvhodnější a pro zákazníka nejúspornější řešení.

Disponujeme vlastní hydraulickou plošinou, moderním lešením, lehkými hliníkovými žebříky i horolezeckou technikou.

Ceník: Kolik stojí čištění fasády?

Cenu za čištění fasád stanovujeme vždy individuálně. Nejdříve k vám přijedeme, plochu zaměříme, posoudíme míru a druh znečištění a navrhneme nejlepší způsob čištění. Poté vám zdarma vypracujeme kalkulaci na míru. Cena se odvíjí nejen od velikosti čištěné plochy, ale také od výšky budovy a možnosti manipulace s plošinou kolem domu, případně potřebě použít horolezeckou techniku či pojízdné lehké lešení. Podívejte se na orientační ceník čištění fasád, ať získáte lepší představu, jak cenová nabídka vzniká.

Máte další otázky? Zavolejte nám, rádi vám odpovíme a poradíme, zda se pro vaši nemovitost čištění fasád hodí. Nebo rovnou přijedeme, zdarma plochu zaměříme a připravíme kalkulaci na míru.