PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT

Čištění a mytí dlažby a dalších venkovních ploch

ekologickým horkovodním systémem Mosmatic

Chcete, aby vaše dlažba vypadala zase jako nově položená? Zbavíme vás mechu, plevele i skvrn zcela ekologicky, bez jakékoliv chemie. Můžete si být jisti perfektním výsledkem, kterého s domácí wapkou nikdy nedosáhnete. Čištění zámkové dlažby od mechu je s našimi horkovodními stroji jistota výsledku.

Cenovou nabídku pro vás zpracujeme zdarma a bez závazků.

Tři kroky k čisté dlažbě

1. Dlažbu, chodník nebo  zídku očistíme a umyjeme. Odstraníme plevel, mech, plísně a další nečistoty. Zatočíme i se skvrnami od oleje nebo pneumatik.

2. Aplikujeme nanotechnologickou impregnaci, která brání vsakování vody a chrání povrch proti dalšímu znečištění a tvorbě plevele.

3. Výsledek? Vaše dlažba bude vypadat jako nově položená a díky impregnaci se zvýší její odolnost i do dalších let. Prodloužíme životnost dlažby, chodníků i zídek, a vy tak ušetříte peníze za jejich obměnu.

Čistíme a myjeme veškeré venkovní plochy.

  • zámkové dlažby
  • dlažební kostky a dlaždice
  • kámen, pískovec, beton
  • tartanové i gumové povrchy
  • venkovní obklady, zídky
  • dřevěné ploty a terasy

Ceník: Kolik stojí čištění a impregnace dlažby?

Cenu za čištění dlažby stanovujeme vždy individuálně. Podle typu dlažby a míry znečištění navrhneme nejlepší způsob čištění a zdarma vám připravíme kalkulaci na míru. Podívejte se na orientační ceník čištění dlažby, tím získáte lepší představu, od čeho se cena odvíjí.

Proč svěřit čištění dlažby raději odborníkům?

Získáte vždy perfektní výsledek. K čištění betonové dlažby, k čištění teras, jednoduše k čištění venkovní dlažby používáme špičkovou industriální techniku a patentovaný horkovodní systém Mosmatic. Ten zajistí souvisle čistou plochu bez map, které způsobuje bodové čištění domácí wapkou.

Nemusíte se bát poškození dlažby. Jedno neodborné mytí wapkou vydá za 5 let povětrnostních vlivů. Naše profesionální stroje disponují regulací teploty i tlaku vody a postup vždy přizpůsobíme konkrétnímu povrchu. Vyčistíme i nejmenší škvíry, aniž bychom materiál porušili.

Zcela bez chemie. Používáme výkonné stroje, které dosahují maximální účinnosti díky kombinaci horké vody, tlaku a vysokého průtoku vody. Chemikálie nejsou třeba. Vaše zahrádka vám poděkuje.

Prodloužíte životnost dlažby. Kvalitní práce něco stojí, ale má dlouhodobé výsledky. Nanoimpregnace povrch zpevní a zabrání vsakování vody i prorůstání plevele. Dlažba vydrží dlouhé roky jako nová, její výměna nebude potřeba.

Šetříte čas i peníze. Domácí čištění dlažby vám vezme spoustu času a nervů, ale výsledek bude žalostný. S námi budete mít za pár hodin hotovo. Můžete se spolehnout, že pracujeme pečlivě a ohleduplně k vašemu pozemku.

Ochranná nanoimpregnace

Chraňte dlažbu před povětrnostními vlivy a prodloužíte tak její životnost. Impregnace pronikne hluboko do materiálu a zajistí ochranu proti růstu plevele, mechů a lišejníků po několik let.

Impregnační nástřik z řady nanotechnologických prostředků poskytuje ochranu proti vodě bez omezení paropropustnosti. Díky tomu dlažba nezadržuje vodu a správně vysychá. Tím předcházíte poškození mrazem v zimních měsících.

Nanoimpregnace navíc materiál zpevní a chrání rovněž před UV zářením. Přečtete si více o výhodách impregnace pomocí nanotechnologie.

Máte další otázky? Zavolejte nám, rádi vám odpovíme a poradíme, zda se pro vás čištění dlažeb a dalších venkovních ploch hodí. Nebo rovnou přijedeme, zdarma plochu zaměříme a připravíme kalkulaci na míru.