ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT – PROFESIONÁLNĚ!

Čištění a mytí dlažby a dalších venkovních ploch

EKOLOGICKÝM HORKOVODNÍM SYSTÉMEM MOSMATIC

Chcete, aby vaše dlažba vypadala zase jako nově položená? Zbavíme vás mechu, plevele i skvrn zcela ekologicky, bez jakékoliv chemie. Můžete si být jisti perfektním výsledkem, kterého s domácí wapkou nikdy nedosáhnete.

Cenovou nabídku pro vás zpracujeme zdarma a bez závazků.

Tři kroky k čisté dlažbě

 1. Dlažbu, chodník nebo  zídku očistíme a umyjeme. Odstraníme plevel, mech, plísně a další nečistoty. Zatočíme i se skvrnami od oleje nebo pneumatik.
   
 2. Aplikujeme nanotechnologickou impregnaci, která brání vsakování vody a chrání povrch proti dalšímu znečištění a tvorbě plevele.
   
 3. Výsledek? Vaše dlažba bude vypadat jako nově položená a díky impregnaci se zvýší její odolnost i do dalších let. Prodloužíme životnost dlažby, chodníků i zídek, a vy tak ušetříte peníze za jejich obměnu.

Čistíme a myjeme veškeré venkovní plochy.

 • zámkové dlažby
 • dlažební kostky a dlaždice
 • kámen, pískovec, beton
 • tartanové i gumové povrchy
 • venkovní obklady, zídky
 • dřevěné ploty a terasy

Proč svěřit čištění dlažby raději odborníkům?

Získáte vždy perfektní výsledek. Používáme špičkovou industriální techniku a patentovaný horkovodní systém Mosmatic. Ten zajistí souvisle čistou plochu bez map, které způsobuje bodové čištění domácí wapkou.

Nemusíte se bát poškození dlažby. Jedno neodborné mytí wapkou vydá za 5 let povětrnostních vlivů. Naše profesionální stroje disponují regulací tlaku vody a postup vždy přizpůsobíme konkrétnímu povrchu. Vyčistíme i nejmenší škvíry, aniž bychom materiál porušili.

Zcela bez chemie. Používáme výkonné stroje, které dosahují maximální účinnosti díky kombinaci horké vody, tlaku a vysokého průtoku vody. Chemikálie nejsou třeba. Vaše zahrádka vám poděkuje.

Prodloužíte životnost dlažby. Kvalitní práce něco stojí, ale má dlouhodobé výsledky. Nanoimpregnace povrch zpevní a zabrání vsakování vody i prorůstání plevele. Dlažba vydrží dlouhé roky jako nová, její výměna nebude potřeba.

Šetříte čas i peníze. Domácí čištění dlažby vám vezme spoustu času a nervů, ale výsledek bude žalostný. S námi budete mít za pár hodin hotovo. Můžete se spolehnout, že pracujeme pečlivě a ohleduplně k vašemu pozemku.

Ochranná nanoimpregnace

Chraňte dlažbu před povětrnostními vlivy a prodloužíte tak její životnost. Impregnace pronikne hluboko do materiálu a zajistí ochranu proti růstu plevele, mechů a lišejníků po několik let.

Impregnační nástřik z řady nanotechnologických prostředků poskytuje ochranu proti vodě bez omezení paropropustnosti. Díky tomu dlažba nezadržuje vodu a správně vysychá. Tím předcházíte poškození mrazem v zimních měsících.

Nanoimpregnace navíc materiál zpevní a chrání rovněž před UV zářením. Přečtete si více o výhodách impregnace pomocí nanotechnologie.

Ceník: Kolik stojí čištění dlažby?

Cenu za čištění dlažby stanovujeme vždy individuálně. Podle typu dlažby a míry znečištění navrhneme nejlepší způsob čištění a zdarma vám připravíme kalkulaci na míru. Podívejte se na orientační ceník čištění dlažby, ať získáte lepší představu, od čeho se cena odvíjí.

Máte další otázky? Zavolejte nám, rádi vám odpovíme a poradíme, zda se pro vás čištění dlažeb a dalších venkovních ploch hodí. Nebo rovnou přijedeme, zdarma plochu zaměříme a připravíme kalkulaci na míru.