ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT – PROFESIONÁLNĚ!

Galerie čištění fasád

 

Čištění fasády bytového domu v Praze 9

Z nově vypadající fasády se mohou těšit také obyvatelé bytového domu pražského Hloubětína. I zde nám posloužila naše veliká pomocnice – hydraulická plošina. Díky ní jsme ušetřili velikou spoustu nejen času, ale také financí. Mimo jiné nám plošina zajistí skvělou dostupnost a je tak pro nás mnohem snazší důkladně povrch vyčistit. Samotné čištění probíhalo jako vždy. Nejprve se všechny povrchy očistily a omyly vysokotlakými stroji. Tím se z fasády odstranily veškeré nečistoty, plísně i lišejníky. Už po vyčištění vypadala fasáda jako nová, nikde ji nehyzdily žádné skvrny a její barvy opět zářily. Nemůžeme však opomenout závěrečnou aplikaci nano-impregnace, která povrch zpevní a ochrání ještě po mnoho let.

2022 Čištění fasády bytového domu v Praze 10

V Praze jsme vyčistili fasádu jednoho z bytových domů. Ruch velkoměsta nikterak nepřispívá stavu fasády, jelikož na ni kromě dešťů a větru působí v mnohem větší míře také prach a smog. Naštěstí jsme tu ale my, parta profíků, která se nezalekne před ničím. Hravě jsme si poradili s veškerými nánosy nečistot, ale také s plísněmi. Na vyčištěný povrch jsme, jako vždy, aplikovali ještě nano-impregnaci, která fasádu pro příštích pár let nejen zpevní, ale také ochrání, např. před povětrnostními vlivy. 

2022 Čištění fasády rodinného domu ve Starém Plzenci

Na fasádu domu ve Starém Plzenci opravdu nebyl pěkný pohled. Ani majitelé sami často netuší, že tmavé skvrny na fasádě nejsou jen od prachu, ale většinou se jedná o plísně a řasy. Ty pokud nejsou včas odstraněny, prorůstají do hloubky fasády, kde způsobují praskliny. My jsme fasádu plísní zbavili pomocí profesionálních prostředků a pečlivě jsme ji umyli. Velkým pomocníkem nám byla hydraulická plošina, kterou sami disponujeme. Na závěr jsme ještě aplikovali nano-impregnaci, která vytvoří neviditelnou ochranu proti vodě, UV záření, mrazu, i škodlivým mikroorganismům jako jsou právě plísně.

2021 Čištění fasády panelového domu v Praze – Hlubočepích

V Praze má znečištěnou fasádu valná většina panelových domů. Nejinak tomu bylo v Hlubočepích, kde jsme oblékali do nového kabátku jeden z nich. Měl fasádu opravdu v nepěkném stavu. Ta na svém povrchu pěstovala řadu plísní a vedle nich spoustu jiných nečistot i prachu. Velmi pečlivě jsme pomocí profesionálních vysokotlakých strojů všechny povrchy vyčistili, plísně odstranili a obnovili tak původní vzhled fasády. Na závěr jsme ji ještě opatřili nano-impregnací, která ji zpevní a ochrání po mnoho dalších let. 

2021 Čištění fasády rodinného domu v Rakovníku

V Rakovníku jsme vyčistili fasádu rodinného domu. Ta již z dálky upoutala naše oko svým nepěkným vzhledem. Plísně a mechy ale nejsou pouze vizuálním problémem, fasádu především pomalu ale jistě likvidují. Jejím vyčištěním tak majitelé předešli nákladné rekonstrukci. Po důkladném vyčištění a odstranění všech plísní, jsme na fasádu ještě aplikovali nano-impregnaci, která jí zaručí ochranu na příštích několik let. 

2021 Čištění fasády rodinného domu v Lysé nad Labem

Rodinný dům v Lysé nad Labem hyzdila velmi znečištěná fasáda. Proto se majitelé rozhodli zavolat profesonálům a navrátit jí tak původní vzhled. Pro nás to znamenalo fasádu důkladně vyčistit a především odstranit všechny nánosy nečistot. Tím to pro nás ale nikdy nekončí. Aby fasáda vypadala jako nová i nadále a hlavně byla do budoucna chráněná, je potřeba ji ošetřit nano-impregnací. Po aplikaci nano-impregnace už se majitelé mohou těšit z fasády, která vypadá jako nová. 

2021 Čištění fasády rodinného domu ve Velvarech

Ve Velvarech jsme vyčistili fasádu rodinného domu od plísní i lišejníků, kterými byla z velké části pokrytá. K tomu jsme použili, jako vždy, špičkovou industriální techniku, včetně systémů pro hloubkové čištění horkou vodou. Díky tomu jsme schopni získat souvislou plochu bez map. Výsledek už jen podtrhává finální nano-impregnační nástřik, který fasádě zajistí ochranu ještě po mnoho let.

2021 Čištění a nátěr fasády bytového domu v Praze 8

Velmi znečištěná fasáda na nás čekala v Praze 8. Kromě všech ostatních nečistot byla z velké části pokryta plísněmi, které nejen že nelahodí našemu oku, ale mají neblahý vliv i na zdraví obyvatelů domu. Při větrání se totiž jejich spory dostávají dovnitř a mohou vyvolat například alergie, astma či ekzémy. Těchto plísní jsme však dokázali fasádu zbavit raz, dva. Dopomohly nám k tomu naše výkonné stroje, které disponují regulací tlaku i teploty vody. Díky tomu jsme schopni fasádu vyčistit nejen maximálně účinně, ale zároveň velmi šetrně. Pro ochranu do budoucna jsme ještě aplikovali nástřik z řad nano-technologických prostředků.

2021 Čištění fasády panelového domu v Praze 6

Při čištění fasády panelového domu v Praze nám byla opět velikou pomocnicí naše hydraulická plošina. Právě díky plošině jsme se vyhnuli nákladné stavbě lešení kolem celého domu. Odstranili jsme z fasády pomocí našich vysokotlakých strojů plísně i lišejníky. Ty, pokud nejsou včas odstraněny, prorůstají hluboko do fasády, kde zůsobují praskliny. Po vyčištění jsme ještě na fasádu aplikovali nano-impregnaci, ta vytvoří neviditelnou ochranu proti vodě, UV záření, mrazu, i škodlivým mikroorganismům jako jsou právě plísně.

2021 Čištění fasády rodinného domu v Klánovicích

Majitelé rodinného domu v Klánovicích toužili po obnově zářivé bílé fasády. Oproti finančně i časově náročné rekonstruci zvolili řešení levnější, rychlejší, avšak se srovnatelným výsledným efektem. Pečlivé vyčištění tlakovou vodou a následná impregnace povrchu zaručí, že bude fasáda vypadat opravdu jako nová. Kromě vzhledu však má čištění i imregnace velký vliv na životnost fasády, například zabrání znovu usazování mechů a novému růstu plísní.

2021 Čištění a nátěr fasády rodinného domu v Říčanech

Fasáda domu v Říčanech u Prahy byla místy hodně znečištěná. Kromě prachu se na ní vyskytovala i řada plísní. Tyto plísně mají neblahý vliv nejen na životnost fasády, ale také na zdraví lidí, kteří v domě žijí. Proto je důležité se jich co nejdřív zbavit. A od toho jsme tu my. V Říčanech jsme proto hloubkově fasádu vyčistili a tím jsme veškeré nečistoty i plísně odstranili. Po vyčištění jsme povrchy zkontrolovali a provedli drobné řemeslné opravy.  Následně jsme aplikovali penetraci, která zajistí perfektní přilnavost nového nátěru. Nakonec byl na fasádu nanesen samtný nátěr, který proměnil dům k nepoznání. 

2021 Čištění a nátěr fasády rodinného domu v Hostivicích

V Hostivicích máme na svědomí jednu z největších proměn rodinného domu. Té jsme docílili především novým nátěrem fasády. Postup se zde nijak nelišil od našeho standardu, i přesto že fasáda nebyla zdaleka v tak špatném stavu jako v jiných případech.  Nejprve jsme ji tedy vyčistili a umyli, poté jsme ji pečlivě zkontrolovali a aplikovali kvalitní penetraci. Finálním krokem byl samotný nátěr, který zde vhledem ke svému odstínu dodal domu naprosto nový a úchvatný vzhled.

V Hostivicích jsme čistili i zámkovou dlažbu kolem domu. Její proměnu naleznete v galerii čištění dlažeb.

2021 Čištění a nátěr fasády domu v Zaječicích

Tato fasáda si opravdu žádala naši pomoc. Její barva již byla velmi zašlá, místy byla fasáda dokonce porušená a vyžadovala i pár řemeslných oprav. Na začátek jsme, jako vždy, fasádu vyčistili a tím ji zbavili veškerých nečistot. Po odstranění těchto nečistot jsme ji pečlivě zkontrolovali, provedli potřebné opravy a aplikovali kvalitní penetraci. Nakonec přišel na řadu samotný nátěr vybraný přímo na míru konkrétnímu typu fasády. Dům nyní vypadá jako právě postavený.

2021 Čištění a nátěr fasády rodinného domu v Praze – Satalicích

Fasádu jsme nejprve očistili tlakovou vodou, čímž jsme ji zbavili veškerých nečistot, zejména plísní a lišejníků. Po odstranění nečistot jsme fasádu pečlivě zkontrolovali a aplikovali kvalitní penetraci. Ta zajistí perfektní přilnavost nového nátěru. V závislosti na typu fasády jsme vybrali nejvhodnější nátěr, který fasádě zajistí maximální ochranu. Fasáda vypadá jako nová a je chráněna před povětrnostními vlivy.

2021 Čištění fasády panelového domu v Praze 6

Fasáda domu byla silně zasažena plísní a lišejníky. Na jejich likvidaci jsme použili naše osvědčené profi prostředky. Následně jsme fasádu pečlivě vyčistili vysokotlakou vodou. Na závěr byl aplikován na fasádu ochranný nástřik z řady nano-technologií, který prodlouží její životnost minimálně o dalších osm let a zabrání usazování nových nečistot a novému růstu plísní a řas. 

2021 Čištění fasády rodinného domu v Přerově nad Labem

Vyčistili jsme fasádu rodinného domu v Přerově nad Labem, která byla zasažena plísní. Na jejich likvidaci jsme použili naše osvědčené profi prostředky, které zajistily jejich naprosté zneškodnění.

2020 Čištění fasády rodinného domu v obci Račice nad Berounkou

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili fasádu rodinného domu v Račicích a poté aplikovali závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií.

2020 Čištění fasády rodinného domu v Březiněvsi

Fasáda rodinného domu byla zasažena plísní a atmosférickými nečistotami. Plísně jsme zneškodnili profi prostředky, stejně tak jsme zlikvidovali i ostatní usazeniny, fasádu jsme pak vyčistili. Aplikovali jsme závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní.

2020 Čištění fasády panelového domu v Mělníku

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili fasádu panelového domu v Mělníku a poté aplikovali závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií.

2020 Čištění fasády panelového domu, Brandýs nad Labem

Vyjádření předsedkyně SVJ k naší práci:

“Ráda bych Vám poděkovala za rychlou, kvalitní a s citem pro náš dům, provedenou rekonstrukcí fasády. Nevěřili jsme, že výsledek může být tak rozdílný od původního stavu. Doufám, že obyvatelé sousedních domů se také rozhodnou využít Vaše služby. Čekali, jak to dopadne u nás a jsou také překvapeni. Ještě jednou děkuji za celý náš dům a přeji hodně zdárně ukončených zakázek (jako u nás).” Předsedkyně SVJ Jana P.

2020 Čištění střechy a obnova fasádního nátěru rodinného domu v obci Jivina

Vyčistili jsme střechu rodinného domu a zároveň jsme na všechny vyčištěné povrchy aplikovali nano-impregnaci. Fasádu jsme opatřili novým fasádním nátěrem- silikonovou barvou.

2020 Odstranění graffiti z bytového domu v ulici Pražského, Praha 5

Graffiti jsme odstranili a na exponovanou část nanesli nový fasádní nátěr.

2020 Čištění objektů veřejného prostranství v obci Sojovice

V obci Sojovice jsme pomocí vysokotlakých strojů vyčistili chodníky a zídky od mechu, lišejníků a odstranili graffity.

2020 Čištění a ochranná impregnace bytového domu v Chrudimi

Na fasádu domu jsme nejdříve nanesli účinné odstraňovače řas a plísní. Následně jsme fasádu pečlivě a šetrně vyčistili pomocí vysokotlakých strojů. Na závěr jsme aplikovali nano-impregnaci, která fasádní plášť zpevní a zabrání novotvorbě nežádoucích mikroorganismů na mnoho let.

2020 Čištění a nátěr fasády domu v Poděbradské ulici, Praha 9

Fasádu jseme nejdříve vyčistili tlakovou vodou. Po zakrytí všech stavebních otvorů jsme nanesli penetrační nástřik a následoval 2x fasádní silikonový nátěr technologií airless.

2020 Odstranění graffiti na bytovém domě v Praze 7

Graffiti jsme odstranili, fasádu vyčistili a na exponovaná místa nanesli nový fasádní nátěr.

2019 Nový nátěr fasády bytového domu v Praze – Libni

Fasádu jsme pečlivě vyčistili tlakovou vodou a provedli nezbytné řemeslné opravy. Poté jsme aplikovali penetrační nástřik a následoval 2x fasádní silikonový nátěr. Vše jsme provedli pouze se záborem chodníku a z hydraulických plošin, bez potřeby stavět lešení.

2019 Čištění fasády v Černošicích

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili fasádu a poté aplikovali závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií.Čištění fasády rodinného domu v Černošicích. Vyčistili jsme a poté aplikovali nano-impregnační nástřik na fasádu rodinného domu v Černošicích.

2019 Čištění fasády v Dačicích

Za pomoci naší hydraulické plošiny jsme vyčistili fasádu a poté aplikovali závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií.

2019 Čištění fasády panelového domu v Praze 10

Vyčistili jsme fasádu pomocí vysokotlakých strojů a a poté aplikovali závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií.

2019 Čištění fasády panelového domu v Rakovníku

Fasáda panelového domu byla silně zasažena plísní. Na jejich likvidaci jsme použili naše osvědčené profi prostředky, které zajistily jejich naprosté zneškodnění.

2019 Čištění fasády bytového domu v Roztokách

Fasádu domu jsme vyčistili našimi výkonnými stroji a na čisté povrchy aplikovali vhodné nano-impregnace.

2019 Čištění fasády v obci Bradlec

Aplikovali jsme prostředky na odstranění všech nečistot a důkladně vyčistili fasádu vysokotlakými stroji. Aplikovali jsme také závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot.

2019 Čištění panelového domu v Praze 10

Odstranili jsme všechny plísně i atmosférické nečistoty a na závěr aplikovali ochrannou impregnaci, která zabrání novému růstu řas a plísní.

2019 Čištění fasády v Křenicích

Fasádu jsme vyčistili pomocí aplikace výkonného odstraňovače a dále provedli čištění vysokotlakými stroji. Nakonec nanesli ochrannou nano-impregnaci pro její dlouhodobou ochranu.

2019 Čištění fasády v obci Jindřichovice

Rodinný domek v Jidřichovicích prokoukl k nepoznání. Fasádu jsme vyčistili vysokotlakými stroji a nanesli ochrannou nano-impregnaci pro její dlouhodobou ochranu.

2019 Čištění fasády v Bakově nad Jizerou

Atmosferické usazeniny jsme z fasády vyčistili pomocí profesionálních přípravků a následně celou fasádu vyčistili vysokotlakými stroji. Aplikovali jsme závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot.

2018 Čištění a renovace fasády bytového domu

Fasádu jsme vyčistili vysokotlakými stroji.

2018 Čištění fasády rodinného domu

Z fasády jsme pomocí profi prostředků odstranili plísně a atmosferické nečistoty. Po vyčistění jsme aplikovali závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní.

2018 Čištění fasády rodinného domu

Vyčistili jsme fasádu pomocí vysokotlakých strojů a a poté nanesli nový fasádní nátěr.

2018 Čištění fasády panelového domu

Za pomoci naší hydraulické plošiny a horolezecké techniky jsme vyčistili fasádu a poté aplikovali závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií.

2018 Čištění fasády v Roztokách u Prahy

Fasádu jsme vyčistili od organického znečištění pomocí aplikace výkonného odstraňovače a dále provedli čištění vysokotlakými stroji. Nakonec nanesli ochrannou nano-impregnaci pro její dlouhodobou ochranu.

2018 Čištění fasády v Úvalech

Čištění jsme prováděli pomocí vysokotlakých strojů. Dále jsme aplikovali závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní.

2018 Čištění fasády v Králově Dvoře

Fasádu jsme vyčistili vysokotlakými stroji a nanesli ochrannou nano-impregnaci pro její dlouhodobou ochranu.

2018 Čištění fasády

Odstranili jsme všechny plísně i atmosférické nečistoty a na závěr aplikovali ochranný nástřik z řady nano-technologií, který jim prodlouží životnost fasády minimálně o dalších osm let a zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní a řas.

2018 Čištění fasády v Rudné

Fasáda domu byla po celé ploše zasažena plísněmi. Toto organické znečištění jsme nejdříve zneškodnili profesionálními prostředky. Následně jsme fasádu pečlivě vyčistili našimi vysokotlakými stroji a na závěr aplikovali nano-impregnaci.

2018 Čištění fasády

Fasádu domu jsme vyčistili našimi výkonnými stroji a na čisté povrchy aplikovali vhodné nano-impregnace.

2018 Čištění členité fasády v Praze

Fasáda domu velmi znečištěna atmosférickými nečistotami. Na tyto nečistoty jsme použili profesionální prostředky a fasádu jsme následně vyčistili pomocí vysokotlakých strojů. Aplikovali jsme závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní.

2018 Čištění a nový fasádní nátěr

Fasádu jsme vyčistili vysokotlakými stroji a poté byl nanesen nový fasádní nátěr.

2018 Čištění fasády

Fasádu jsme vyčistili pomocí vysokotlakých strojů. Aplikovali jsme závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní.

2018 Čištění fasády rodinného domu v Uhříněvsi

Na fasádu jsme nejdříve aplikovali výkonný odstraňovač organických znečištění, který plísně a řasy zcela zneškodní. Fasádu jsme vyčistili vysokotlakými stroji a nanesli ochrannou nano-impregnaci pro její dlouhodobou ochranu.

2018 Čištění fasády bytového domu v Hostivicích

Fasáda bytového domu byla relativně hodně zasažena plísněmi a bylo nezbytné, zejména pro zdravotní hledisko, přistoupit k jejímu vyčištění. Organické znečištění jsme nejdříve zneškodnili profesionálními prostředky. Následně jsme fasádu pečlivě vyčistili našimi vysokotlakými stroji, za pomoci hydraulické plošiny. Na závěr jsme aplikovali nano-impregnaci.

Reference zástupce SVJ: „Firma DOMERINO provedla objednanou práci čištění fasády na bytovém domě přesně podle našich představ. Pracovníci firmy přijeli v dohodnutý čas a práce byly provedeny dle dohody. S odvedenou prací jsme spokojeni. Jsme také mile překvapeni účinkem použitého přípravku proti mechům a plísním.“ Petra F., Společenství vlastníků, Hostivice.

2017 Čištění střešní krytiny a fasády rodinného domu v Úvalech u Prahy

Střechu i fasádu domu jsme vyčistili našimi výkonnými stroji a na čisté povrchy aplikovali vhodné nano-impregnace. Povrch je tak zpevněn, a aniž by došlo k ovlivnění paropropustnosti, je vodo-odpudivý. Tvorba mechů a plísní je tak značně omezena.

2017 Čištění fasády v Praze 4

Fasáda rodinného domu byla zasažena plísní a atmosférickými nečistotami. Plísně jsme zneškodnili profesionálními prostředky, stejně tak jsme zlikvidovali i ostatní usazeniny, fasádu jsme následně vyčistili pomocí vysokotlakých strojů. Aplikovali jsme závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní.

2017 Čištění lamelového fasádního pláště v Praze 4

2017 Čištění fasády bytového domu v Rakovníku

Reference: „Práce byla započata v dohodnutém termínu. Vlastní čištění bylo provedeno na profesionální úrovni s moderním technickým vybavením a kvalitně. Pracovníci přesně dodržovali předem stanovený postup pro vlastní očistu a následné ošetření fasády. Celkově jsme s přístupem firmy k naší objednávce a kvalitou odvedené práce velmi spokojeni. Za SVJ, předseda výboru, A. Zajíc.“

2017 Čištění fasády v Praze 6

Fasáda rodinného domu byla zasažena plísní a atmosférickými nečistotami. Plísně jsme zneškodnili profi prostředky, stejně tak jsme zlikvidovali i ostatní usazeniny, fasádu jsme pak vyčistili. Aplikovali jsme závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní.

2017 Čištění fasády v Děčíně

Fasáda velkého rodinného domu byla silně zasažena plísní a lišejníky. Na jejich likvidaci jsme použili naše osvědčené profi prostředky, které zajistily jejich naprosté zneškodnění. Následně jsme fasádu pečlivě vyčistili vysokotlakou vodou. Majitelé zvolili závěrečný ochranný nástřik z řady nano-technologií, který jim prodlouží životnost fasády minimálně o dalších osm let a zabrání usazování nečistot a novému růstu plísní a řas. Celkové náklady pro majitele byly o mnoho nižší, než by vydali při novém nátěru fasády, který v tomto případě nebyl ještě zdaleka třeba.

2017 Čištění fasády bytového domu v Praze 10.

Odstranili jsme všechny plísně i atmosférické nečistoty a na závěr aplikovali nátěr s fotokatalytickým efektem.

Čištění a nový fasádní nátěr rodinného domu

Dubeč

Čištění a nový fasádní nátěr rodinného domu

Uhlířské Janovice

Čištění fasády rodinného domu, včetně zámkové dlažby

Z fasády domu jsme odstranili veškeré nečistoty, plísně a lišejníky jsme zneškodnili. Ze zámkové dlažby jsme odstranili všechny mechy a spáry doplnili křemičitým pískem. Na závěr jsme všechny povrchy opatřili ochrannou impregancí, z řady nano-technologií, která povrchy ochrání před dalším znečištěním mnoho let.

Říjen 2016 – oplach a nátěr fasády rodinného domu

V Kralupech nad Vltavou jsme opatřili rodinný dům zbrusu novým fasádním nátěrem. Jako obvykle jsme použili silikonový nátěr nejvyšší kvality, s dlouhou životností.

Říjen 2016 – důkladné čištění fasády a následný nátěr fasádní barvou

Rodinný dům v Průhonicích u Prahy potřeboval na začátek důkladné čištění fasády vysokotlakými stroji. Před samotným mytím jsme aplikovali prostředek na odstranění všech řas a plísní. Když byla fasáda všech těchto nečistot zcela zbavena, nanesli jsme nový nátěr ve dvou odstínech. Výsledek stál za to a zákazník nám na portále NejŘemeslníci udělil nejvyšší hodnocení, za což velmi děkujeme.

Říjen 2016 – čištění střechy a dlažby – firemní prodejna

Ze střechy firemní nemovitosti jsme odstranili všechny mechy a aplikovali impregnaci. Střešní krytina je chráněna a životnost prodloužena.

Září 2016 – čištění fasády a střechy rodinného domu + impregnace

V Plané u Mariánských lázní jsme vyčistili fasádu a střechu rodinného domu, včetně aplikace nano-impregnace. Mechy a lišejníky jsme odstranili i z kamenného plotu. Po našem odjezdu bylo vše jako nové.

Září 2016 – čištění fasády panelového domu v Praze 8

Úspěšně jsme dokončili velkou zakázku v Praze 8. Vyčistili jsme 3.000 m2 fasádního pláště, odstranili jsme téměř 1.500 běžných metrů starých nátěrů z parapetů, poradili jsme si i s graffiti nápisy, nejvíce zatížené části fasády jsme opatřili novým fasádním nátěrem, ostatní části fasády ochranným impregnačním nástřikem. To vše za pomoci našich vysokotlakých strojů, s regulovatelným tlakem. To nám umožňuje snížit tlak při čištění fasády, aby nedošlo k jejímu poškození, zároveň ale vysokým tlakem dokážeme odstranit staré nátěry bez použití chemie. Zákazník je s výsledkem spokojen a my děkujeme za zakázku.

Září 2016 – čištění fasády panelového domu v Kladně

Také tuto zakázku jsme stihli za pouhé 2 dny – vyčistili jsme 600 m2 fasádního pláště a následně vše ošetřili opět nano-technologickým ochranným nástřikem. Zákazník byl s výsledkem velmi spokojen, jeho hodnocení si můžete přečíst v pravém sloupci.

Srpen 2016 – čištění fasády výrobní společnosti v Hejnicích

Provedli jsme čištění fasády v areálu výrobní firmy v Hejnicích. Na závěr jsme aplikovali ochranný nano-technologický nástřik RainOff H a vše jsme měli za víkend hotovo.

Červenec 2016 – ani v létě jsme nelenili

Letní měsíce jsou ideální pro čištění a impregnaci povrchů. Sluníčko fasádu rychle vysuší a impregnace tak dobře přilne a chrání povrch po mnoho let. Čistili a natírali jsme nejrůznější fasády, tentokráte zejména na severu Čech a v Praze.

30. květen 2016 – čištění a nátěr fasády rodinného domu v Praze

Fasáda rodinného domu byla silně zasažena plísní. Plísně i řasy jsme zneškodnili výkonným odstraňovačem, který fasádní plášť zároveň dezinfikuje a škodlivé látky se tak nemohou dále šířit či prorůstat fasádou. Fasádu jsme pečlivě vyčistili, aplikovali njedříve penetrační nátěr a nakonec i nový silikonový fasádní nátěr. Dům je jako nový a zdraví majitelů již plísněmi není ohrožováno. K realizaci jsme použili naše vlastní certifikované lešení a majiteli tak ušetřili finanční prostředky za pronájem hydraulické plošiny.

2. květen 2016 – dokončena renovace fasády Pensionu Lucie, Praha 8

Fasádu jsme umyli tlakovou vodou, podklad natřeli probarvenou penetrací a nakonec provedli nátěr fasády ve dvou barvách. Nyní již pension v ulici nikdo nepřehlédne!

Fasády

Minulé reference.