ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT – PROFESIONÁLNĚ!

Galerie čištění dlažeb

 

Čištění zámkové dlažby před autoservisem Srba – Modřany

Každé parkoviště dostává denně pěkně zabrat. Netrvá dlouho a na dlažbě se začne tato každodenní zátěž ukazovat. Majitel autoservisu Srba v Modřanech si moc dobře uvědomuje, že i čisté parkoviště je vizitkou, a proto si nás zavolal na pomoc. Naše práce, ostatně jako vždy, začala čištěním. Vysokotlakými stroji jsme odstranili z dlažby nečistoty i nežádoucí porosty. Po vyčištění jsme ještě nanesli nano-impregnaci, která zabrání například i vsakování vody. Na závěr jsme ještě spáry vysypali speciálním spárovacím pískem, aby neměl plevel žádnou šanci.

Čištění zámkové dlažby před autoservisem Srba – Jíloviště

Každé parkoviště dostává denně pěkně zabrat. Netrvá dlouho a na dlažbě se začne tato každodenní zátěž ukazovat. Majitel autoservisu Srba v Jílovišti si moc dobře uvědomuje, že i čisté parkoviště je vizitkou, a proto si nás zavolal na pomoc. Původní stav parkoviště nebyl až tak žalostný, ale jen a pouze pravidelná péče prodlouží jeho životnost. Na začátek jsme tedy parkoviště pomocí profesionálních strojů vyčistili, tím jsme odstranili i plevel, který místy dlažbou prorůstal. V závěru jsme, jak už je známo, aplikovali ještě nano-impregnační nástřik, který dlažbu pořádně zpevní.

Čištění zámkové dlažby u rodinného domu v Průhonicích

Zámková dlažba u domu byla již velice znečištěná. Barva byla zašlá a místy se objevovaly doslova nánosy nečistot. To však není nic, před čím bychom se zastavili, ba naopak. Rádi uvádíme zákazníky v úžas, když jim dokážeme, co dokážeme. Stejně tomu bylo v Průhonicích, kde jsme dlažbu vyčistili, zbavili ji nečistot a na závěr ještě aplikovali nano-impregnaci, aby se povrch zpevnil, zcelil a vydržel ochráněný ještě několik dalších let. Vzhledem k původnímu znečištění jsme s výsledkem práce opravdu spokojeni a co víc, majitelé byli také.

Dlažbou to ale v Průhonicích nekončilo, a proto doporučujeme shlédnout galerii čištění střech, kde najdete jednu právě z Průhonic.

Čištění kamenné dlažby instalované na stole v Praze 4

Není výjimkou, že se dlažby, například kamenné jako v tomto konkrétním případě, používají nejen na vytvoření rovného povrchu na zemi. Mohou stejně tak zkrášlovat zdi, nebo třeba vytvářet originální a designový nábytek. V Praze 4 se takový jeden kouek nacházel, avšak svým vzezřením připomínal spíše mechovou farmu. I s takto znečištěnými povrchy si však profesionálové jako my dokáží poradit. Nejprve jsme se za pomocí tlakových strojů zbavili veškerých nánosů i porostů. Nano-impregnační nástřik už byl jen třešničkou na dortu. Ten materiál zpevnil a bude jej chránit i příštích několik let. Posuďte sami, výsledek vypadá, jako by se snad jednalo o jiný stůl.

Čištění dlažby u rodinného domu v Černošicích

Dlažba kolem rodinného domu v Černošicích nebyla porostlá plevelem tak, jak jsme ve většině případů zvyklí, ale její barva byla již velmi zašlá, a tak už nedělala takovou parádu. V některých místech se své původní barvě opravdu jen zdaleka přiblížila. I tady jsme ale dokázali pomoct. Pečlivě jsme dlažbu vyčistili, omyli a opatřili ji nano-impregnací. Nyní vypadá opět jako nově položená a ještě je chráněná proti vodě bez omezení paropropustnosti. Díky tomu nebude vodu zadržovat a bude správně vysychat.

Čištění zámkové dlažby v Nymburku

Do Nymburka si nás majitel rodinného domu zavolal oprávněně kvůli stavu své zámkové dlažby. Ta byla velice znečištěná, ale hlavně hustě zarostlá mechy i plevelem. Ani takto silně znečištěný povrch nás však nezastrašil, a tak jsme se pustili do čištění. V prvním kroku jsme dlažbu důkladně očistili, omyli a především zbavili jejího travnatého porostu. Velmi důležitá je ale i impregnace, která je vždy aplikována na již vyčištěný povrch a kromě ochrany proti zadržování vody také zabrání znovu prorůstání veškerých rostlin i mechů. Vizuální proměnu již posuďte sami dle fotografií.

Čištění dlažby v obci Davle

V Davli jsme čistili pískovcovou dlažbu použitou pro cestičky kolem rodinného domu včetně schodů a venkovní terasy. Pro čištění jsme použili, jako vždy, patentovaný horkovodní systém Mosmatic. Ačkoliv se to může zdát nemožné, při čištění nebyly použity žádné chemické prostředky. K dokonalému výsledku stačí opravdu pouze výkonné stroje a naše zlaté ručičky. Na závěr jsme ještě aplikovali na vyčištěnou dlažbu nano-impregnaci, která pronikne hluboko do materiálu a zajistí ochranu proti růstu plevele, mechů a lišejníků po několik let.

Čištění zámkové dlažby v Čakovicích

Zámková dlažba u rodinného domu v Čakovicích byla již velmi zašlá. Místy se jednalo o opravdu veliké nánosy nečistot a spáry byly prorostlé plevelem. I s takto znečištěnou dlažbou jsme si však dokázali poradit. Nejprve jsme zde použili naše vysokotlaké stroje, kterými jsme nečistoty odstranili a potom jsme na vyčistěné povrchy aplikovali nano-impregnaci. Ta zaručí především ochranu a dlažbu na několik let zpevní.

2021 Čištění zámkové dlažby v obci Libeř

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu u rodinného domu v obci Libeř. Na vyčištěný povrch jsme dále aplikovali nano-impregnaci. Ta pronikne hluboko do materiálu a zajistí ochranu proti růstu plevele, mechů a lišejníků po několik let. Dále poskytne ochranu proti vodě bez omezení paropropustnosti. Díky tomu dlažba nebude zadržovat vodu a bude správně vysychat.

2021 Čištění tenisového kurtu ve Studeněvsi

Není dlažba jako dlažba. Ve Studeněvsi jsme si vyzkoušeli i trochu netradiční práci, a to čištění povrchu tenisového kurtu. Oproti původnímu stavu, kdy byl místy zarostlý plevelem a velmi znečištěný, jsme vytvořili pomocí našich vysokotlakých strojů zářivý a čistý kurt připravený pro svá první tenisová utkání. Výsledek posuďte sami. 

Kromě kurtu jsme vyčistili ve Studeněvsi také střechu domu. Pro tuto proměnu se neváhejte podívat do galerie čištění střech. 

2021 Čištění zámkové dlažby v Hostivicích

V Hostivicích jsme především dodali nový vzhled fasádě domu. Tuto úchvatnou proměnu si prohlédněte v galerii čištění fasád. 

Zámková dlažba kolem domu určitě nebyla v tak špatném stavu, jako většina dlažeb, s nimiž přijdeme do kontaktu, ale pravidelnou péčí o ní majitel prodloužuje její životnost a předchází nenávratným poškozením. To je případ právě zámkové dlažby kolem rodinného domu v Hostivicích, kde jsme samozřejmě navzdory jejímu stavu věnovali čištění stejnou péči, jako kdekoliv jinde. Za pomocí naších vysokotlakých strojů jsme ji tedy důkladně vyčistili a aplikovali nano-impregnaci, která dlažbu zpevní a ochrání např. i před vyrůstajícícm plevelem. 

2021 Čištění zámkové dlažby v Chrastavě

Původní stav dlažby byl opravdu nepěkný. Byla velmi prorostlá plevelem, mechy a velmi znečištěná. Avšak i s tím jsme si dokázali poradit. Rotačními čističemi jsme povrchy pečlivě umyli a zbavili tak dlažbu veškerých nečistot. Nakonec, jako vždy, přišla na řadu nano-impregnace, která zaručí ochranu proti růstu plevele i na několik dalších let. 

V Chrastavě to ale nebyla jen dlažba. Nový vzhled jsme dopřáli i eternitové střeše. Výsledek naší práce najdete v galerii eternitových střech. 

2021 Čištění zámkové dlažby v Praze 4

Dlažba u rodinného domu byla zarostlá mechy a lišejníky. Pomocí horkovodních strojů Mosmatic jsme dlažbu vyčistili a aplikovali nano-impregnaci pro zpevnění povrchu, dlouhodobější čistotu a snadnější údržbu.

2021 Čištění zámkové dlažby v obci Dobřichovice

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu u rodinného domu a dále aplikovali nano-impregnaci pro jejich snadnější údržbu.

2020 Čištění zámkové dlažby v obci Světice

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu okolo rodinného domu a na povrchy jsme aplikovali vhodnou nano-impregnaci pro jejich snadnější údržbu.

2020 Čištění zámkové dlažby u rodinného domu v Říčanech

Čištění jsme provedli pomocí strojů Mosmatic a na závěr aplikovali ochrannou nanoimpregnaci, aby daný povrch byl co nejdéle chráněn před novými nánosy nečistot.

2020 Čištění střechy a zámkové dlažby v obci Bradlec

Střechu rodinného domu jsme vyčistili a následně na vyčištěný povrch aplikovali nano-impregnaci. Dále jsme se zaměřili na zámkovou dlažbu a pomocí našich strojů Mosmatic ji proměnili k nepoznání.

2020 Čištění objektů veřejného prostranství v obci Sojovice

V obci Sojovice jsme pomocí vysokotlakých strojů vyčistili chodníky a pískovcové zídky od mechu, lišejníků a odstranili graffity.

2020 Čištění zámkové dlažby u rodinného domu v Hostovicích

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu okolo rodinného domu a dále aplikovali  nano-impregnaci pro následnou snadnější údržbu.

2019 Čištění zámkové dlažby a nátěr dřevěné terasy bangkirai

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu okolo rodinného domu a na povrchy jsme aplikovali vhodnou nano-impregnaci pro jejich snadnější údržbu. Dále jsme opatřili nátěr dřevěné terase kolem bazénu a domu.

2019 Čištění zámkové dlažby v Praze

Čištění jsme provedli pomocí strojů Mosmatic a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci, aby daný povrch byl co nejdéle chráněn před novými nánosy nečistot.

2019 Čistění zámkové dlažby

Zámkovou dlažbu jsme po zimních měsících vyčistili našimi rotačními čističemi Mosmatic a dlažba je opět jako nová.

2018 Čištění zámkové dlažby

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu okolo rodinného domu a na povrchy jsme aplikovali vhodnou nano-impregnaci pro jejich snadnější údržbu.

2018 Čištění zámkové dlažby

Dlažbu jsme důkladně vyčistili a nakonec ošetřili ochrannou nano-impregnací.

2018 Čištění zámkové a kamenné dlažby ve Všenorech

Všechny dlažbu jsme důkladně vyčistili, spáry zámkové dlažby doplnili kvalitním křemičitým pískem a na závěr nanesli ochrannou nano-impregnaci.

2018 Čištění zámkové dlažby

Dlažba byla velmi porostlá mechem a lišejníkem. Proto jsme po vyčištění opatřili tyto povrchy impregnací s fungicidními účinky.

2018 Čištění zámkové dlažby

Profesionálně jsme vyčistili dlažbu pomocí stroje Mosmatic a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci.

2018 Čištění zámkové dlažby v České Bříze

Zámkovou dlažbu jsme důkladně vyčistili a následně ošetřili ochrannou nano-impregnací.

2018 Čištění zámkové dlažby v Žatci

Dlažba byla už velmi zašlá a spáry prorostlé mechem. Na vyčištění jsme použili stroj Mosmatic a jako prevenci proti výskytu mechu jsme aplikovali nano-impregnaci.

2018 Čištění zámkové dlažby v Říčanech

Čištění jsme provedli pomocí strojů Mosmatic a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci, aby daný povrch byl co nejdéle chráněn před novými nánosy nečistot.

2018 Čištění dlažby v Rudné

Dlažební kostky jsme pečlivě vyčistili našimi stroji Mosmatic a povrchy opatřili vhodnou nano-impregnací pro jejich snadnější údržbu.

2018 Čištění kamenné dlažby

Dlažbu jsme pečlivě vyčistili a povrchy opatřili vhodnou nano-impregnací pro jejich snadnější údržbu.

2018 Čištění zámkové dlažby a chodníků

Vyčistili jsme zámkovou dlažbu a betonové části plotů. Vždy pracujeme s nejvyšší opatrností a pečlivostí tak, abychom nepoškodili vysokotlakou vodou okolní povrchy (jako zde dřevěný plot) a zároveň dosáhli co nejlepšího výsledku.

2018 Čištění zámkové dlažby

Zámkovou dlažbu jsme důkladně vyčistili, spáry doplnili kvalitním křemičitým pískem a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci.

2018 Čištění vymývané dlažby v hotelu Merkur v Praze

V samém centru Prahy jsme provedli čištění vymývané dlažby ve vnitrobloku hotelu Merkur. Dlažba je opět jako nová, s obnoveným vzhledem.

2018 Čištění zámkové a kamenné dlažby v Dobřejovicích

Dlažba u domu byla už velmi zašlá, spáry prorostlé mechem, kámen byl pokryt souvislou vrstvou lišejníku. Vše jsme pečlivě vyčistili našimi stroji Mosmatic a povrchy opatřili vhodnou nano-impregnací pro jejich snadnější údržbu.

2017 Čištění zámkové dlažby systémem Mosmatic ve Zdiměřicích

Zámkovou dlažbu jsme důkladně vyčistili, spáry doplnili kvalitním křemičitým pískem a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci.

Čištění terasové dlažby okolo bazénu

Na sezónu je vše připraveno.

Čištění zámkové a pískovcové dlažby

Kromě dlažby u domu a v okolí bazénu jsme vyčistili i betonové stříšky na plotě. Všechny plochy vypadají jako nové. Přečtěte si referenci v pravém sloupci, kterou nám zákazník za naši práci udělil.

Čištění zámkové a pískovcové dlažby

Dlažby silně pokryté lišejníky jsme vyčistili a vrátili jim původní vzhled. Zároveň jsme povrch ošetřili nano-impregnací. Dlažba bude dlouho chráněna před novým znečištěním a její údržba bude mnohem snadnější.

Čištění zámkové dlažby systémem Mosmatic

Zámkovou dlažbu u rodinného domu jsme vyčistili naším patentovaným systémem Mosmatic. Odstranili jsme všechny mechy i lišejníky, spáry doplnili křemičitým pískem a na závěr aplikovali nano-impregnaci, která jednak dlažbu zpevní a zejména zabrání pronikání vlhkosti dovnitř materiálu a povrch tak zůstane dlouhodobě čistý.

Listopad 2016 – čištění zámkové dlažby u bytového domu

Bytový dům v Praze 8 – téměř 900 m2 dlažby jsme vyčistili profesionálními stroji Mosmatic a spáry dlažby doplnili kvalitním křemičitým pískem za pouhé dva dny. Okolí domu čistý vzhled velmi prospěl.

Červen 2016 – čištění parkovací plochy u prodejny Ptáček v Čestlicích

U nově vznikající prodejny Ptáček – koupelny jsme vyčistili parkoviště ze zámkové dlažby o rozloze více než 1.000 m2. Stihli jsme to za 1,5 pracovní směny. Parkoviště je nyní čisté, připravené pro zákazníky.

Duben 2016 – Čištění dlažby

V Litomyšli jsme vyčistili dlažby, terasy, zídky, okolí bazénu. Povrchy jsme následně opatřili nanotechnologickým nástřikem a zůstanou tak dlouho čisté, bez mechů. Paní majitelka byla s výsledkem natolik spokojená, že si hned objednala i vyčištění střechy. My děkujeme a těšíme se na podzim na viděnou!

Duben 2016 – Čištění dlažby

Dokončili jsme zakázku za Prahou – vyčistili jsme kamenné chodníky, dřevěné terasy i lávky a ploty.
Povrchy jsme opatřili nátěrem a pochozí plochy také ochranným nanotechnologickým nástřikem se zárukou na novotvorbu lišejníků a řas na 3 roky. Podívejte se na VIDEO z realizace čištění dřevěných ploch (terasy, ploty, brány).

Březen 2016 – čištění zámkové dlažby

Čerpací stanice Texaco, Praha.

Březen 2016 – čištění

Čištění zámkové dlažby, kamenných zídek, dřevěného plotu, vymývané dlažby, vápenných výkvětů + 1 socha.
Hodnocení naší práce samotným majitelem domu:

„Práce byly provedeny kvalitně, bez nutnosti dohledu nad pracovníky, kteří byli velmi profesionální a samostatní. Vřele tento pro nás nový postup údržby ploch v okolí domu doporučujeme, je to rozhodně účinnější a méně pracné, než vše dělat ručně, jak jsme byli zvyklí.“

Reference starší