ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT – PROFESIONÁLNĚ!

Galerie čištění dlažeb

 

2021 Čištění zámkové dlažby v obci Dobřichovice

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu u rodinného domu a dále aplikovali nano-impregnaci pro jejich snadnější údržbu.

2020 Čištění zámkové dlažby v obci Světice

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu okolo rodinného domu a na povrchy jsme aplikovali vhodnou nano-impregnaci pro jejich snadnější údržbu.

2020 Čištění zámkové dlažby u rodinného domu v Říčanech

Čištění jsme provedli pomocí strojů Mosmatic a na závěr aplikovali ochrannou nanoimpregnaci, aby daný povrch byl co nejdéle chráněn před novými nánosy nečistot.

2020 Čištění střechy a zámkové dlažby v obci Bradlec

Střechu rodinného domu jsme vyčistili a následně na vyčištěný povrch aplikovali nano-impregnaci. Dále jsme se zaměřili na zámkovou dlažbu a pomocí našich strojů Mosmatic ji proměnili k nepoznání.

2020 Čištění objektů veřejného prostranství v obci Sojovice

V obci Sojovice jsme pomocí vysokotlakých strojů vyčistili chodníky a pískovcové zídky od mechu, lišejníků a odstranili graffity.

2020 Čištění zámkové dlažby u rodinného domu v Hostovicích

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu okolo rodinného domu a dále aplikovali  nano-impregnaci pro následnou snadnější údržbu.

2019 Čištění zámkové dlažby a nátěr dřevěné terasy bangkirai

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu okolo rodinného domu a na povrchy jsme aplikovali vhodnou nano-impregnaci pro jejich snadnější údržbu. Dále jsme opatřili nátěr dřevěné terase kolem bazénu a domu.

2019 Čištění zámkové dlažby v Praze

Čištění jsme provedli pomocí strojů Mosmatic a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci, aby daný povrch byl co nejdéle chráněn před novými nánosy nečistot.

2019 Čistění zámkové dlažby

Zámkovou dlažbu jsme po zimních měsících vyčistili našimi rotačními čističemi Mosmatic a dlažba je opět jako nová.

2018 Čištění zámkové dlažby

Pomocí našich strojů Mosmatic jsme vyčistili zámkovou dlažbu okolo rodinného domu a na povrchy jsme aplikovali vhodnou nano-impregnaci pro jejich snadnější údržbu.

2018 Čištění zámkové dlažby

Dlažbu jsme důkladně vyčistili a nakonec ošetřili ochrannou nano-impregnací.

2018 Čištění zámkové a kamenné dlažby ve Všenorech

Všechny dlažbu jsme důkladně vyčistili, spáry zámkové dlažby doplnili kvalitním křemičitým pískem a na závěr nanesli ochrannou nano-impregnaci.

2018 Čištění zámkové dlažby

Dlažba byla velmi porostlá mechem a lišejníkem. Proto jsme po vyčištění opatřili tyto povrchy impregnací s fungicidními účinky.

2018 Čištění zámkové dlažby

Profesionálně jsme vyčistili dlažbu pomocí stroje Mosmatic a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci.

2018 Čištění zámkové dlažby v České Bříze

Zámkovou dlažbu jsme důkladně vyčistili a následně ošetřili ochrannou nano-impregnací.

2018 Čištění zámkové dlažby v Žatci

Dlažba byla už velmi zašlá a spáry prorostlé mechem. Na vyčištění jsme použili stroj Mosmatic a jako prevenci proti výskytu mechu jsme aplikovali nano-impregnaci.

2018 Čištění zámkové dlažby v Říčanech

Čištění jsme provedli pomocí strojů Mosmatic a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci, aby daný povrch byl co nejdéle chráněn před novými nánosy nečistot.

2018 Čištění dlažby v Rudné

Dlažební kostky jsme pečlivě vyčistili našimi stroji Mosmatic a povrchy opatřili vhodnou nano-impregnací pro jejich snadnější údržbu.

2018 Čištění kamenné dlažby

Dlažbu jsme pečlivě vyčistili a povrchy opatřili vhodnou nano-impregnací pro jejich snadnější údržbu.

2018 Čištění zámkové dlažby a chodníků

Vyčistili jsme zámkovou dlažbu a betonové části plotů. Vždy pracujeme s nejvyšší opatrností a pečlivostí tak, abychom nepoškodili vysokotlakou vodou okolní povrchy (jako zde dřevěný plot) a zároveň dosáhli co nejlepšího výsledku.

2018 Čištění zámkové dlažby

Zámkovou dlažbu jsme důkladně vyčistili, spáry doplnili kvalitním křemičitým pískem a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci.

2018 Čištění vymývané dlažby v hotelu Merkur v Praze

V samém centru Prahy jsme provedli čištění vymývané dlažby ve vnitrobloku hotelu Merkur. Dlažba je opět jako nová, s obnoveným vzhledem.

2018 Čištění zámkové a kamenné dlažby v Dobřejovicích

Dlažba u domu byla už velmi zašlá, spáry prorostlé mechem, kámen byl pokryt souvislou vrstvou lišejníku. Vše jsme pečlivě vyčistili našimi stroji Mosmatic a povrchy opatřili vhodnou nano-impregnací pro jejich snadnější údržbu.

2017 Čištění zámkové dlažby systémem Mosmatic ve Zdiměřicích

Zámkovou dlažbu jsme důkladně vyčistili, spáry doplnili kvalitním křemičitým pískem a na závěr aplikovali ochrannou nano-impregnaci.

Čištění terasové dlažby okolo bazénu

Na sezónu je vše připraveno.

Čištění zámkové a pískovcové dlažby

Kromě dlažby u domu a v okolí bazénu jsme vyčistili i betonové stříšky na plotě. Všechny plochy vypadají jako nové. Přečtěte si referenci v pravém sloupci, kterou nám zákazník za naši práci udělil.

Čištění zámkové a pískovcové dlažby

Dlažby silně pokryté lišejníky jsme vyčistili a vrátili jim původní vzhled. Zároveň jsme povrch ošetřili nano-impregnací. Dlažba bude dlouho chráněna před novým znečištěním a její údržba bude mnohem snadnější.

Čištění zámkové dlažby systémem Mosmatic

Zámkovou dlažbu u rodinného domu jsme vyčistili naším patentovaným systémem Mosmatic. Odstranili jsme všechny mechy i lišejníky, spáry doplnili křemičitým pískem a na závěr aplikovali nano-impregnaci, která jednak dlažbu zpevní a zejména zabrání pronikání vlhkosti dovnitř materiálu a povrch tak zůstane dlouhodobě čistý.

Listopad 2016 – čištění zámkové dlažby u bytového domu

Bytový dům v Praze 8 – téměř 900 m2 dlažby jsme vyčistili profesionálními stroji Mosmatic a spáry dlažby doplnili kvalitním křemičitým pískem za pouhé dva dny. Okolí domu čistý vzhled velmi prospěl.

Červen 2016 – čištění parkovací plochy u prodejny Ptáček v Čestlicích

U nově vznikající prodejny Ptáček – koupelny jsme vyčistili parkoviště ze zámkové dlažby o rozloze více než 1.000 m2. Stihli jsme to za 1,5 pracovní směny. Parkoviště je nyní čisté, připravené pro zákazníky.

Duben 2016 – Čištění dlažby

V Litomyšli jsme vyčistili dlažby, terasy, zídky, okolí bazénu. Povrchy jsme následně opatřili nanotechnologickým nástřikem a zůstanou tak dlouho čisté, bez mechů. Paní majitelka byla s výsledkem natolik spokojená, že si hned objednala i vyčištění střechy. My děkujeme a těšíme se na podzim na viděnou!

Duben 2016 – Čištění dlažby

Dokončili jsme zakázku za Prahou – vyčistili jsme kamenné chodníky, dřevěné terasy i lávky a ploty.
Povrchy jsme opatřili nátěrem a pochozí plochy také ochranným nanotechnologickým nástřikem se zárukou na novotvorbu lišejníků a řas na 3 roky. Podívejte se na VIDEO z realizace čištění dřevěných ploch (terasy, ploty, brány).

Březen 2016 – čištění zámkové dlažby

Čerpací stanice Texaco, Praha.

Březen 2016 – čištění

Čištění zámkové dlažby, kamenných zídek, dřevěného plotu, vymývané dlažby, vápenných výkvětů + 1 socha.
Hodnocení naší práce samotným majitelem domu:

„Práce byly provedeny kvalitně, bez nutnosti dohledu nad pracovníky, kteří byli velmi profesionální a samostatní. Vřele tento pro nás nový postup údržby ploch v okolí domu doporučujeme, je to rozhodně účinnější a méně pracné, než vše dělat ručně, jak jsme byli zvyklí.“

Reference starší