ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A DLAŽEB OD MECHU, PLÍSNÍ A NEČISTOT – PROFESIONÁLNĚ!

Galerie čištění a nátěrů eternitových střech

 

Čištění a nátěr eternitové střechy v Chrastavě

Vilka v Chrastavě přímo volala po naší pomoci. Střecha byla již velmi znečištěná a její barva zašlá. Pomocí vysokotlakého mytí jsme ji zbavili všech usazenin i mechů. Před finálním nátěrem bylo ještě třeba nanést na střechu kvalitní penetraci, aby nátěr lépe přilnul. Na závěr jsme již na střechu nanesli nový nátěr a vykouzlili tím majiteli rázem dojem střechy nové – avšak ve výsledku za mnohem méně peněz. 

U domu jsme taktéž vyčistili už hodně trávou a mechy zarostlou zámkovou dlažbu. Pro výsledek se neváhejte podívat do galerie vyčištěných dlažeb. 

Čištění eternitové střechy ve Vlčicích

Ve Vlčicích na nás čekala střecha z eternitu, která vyloženě volala po renovaci. Namísto nákladné výměny celé střešní krytiny stačilo eternitové šablony vyčistit, opatřit novým nátěrem a hned vypadá střecha jako nová. Dopomohla nám k tomu naše hydraulická plošina a samozřejmě vysokotlaké stroje. Po vyčištění jsme ještě střechu napenetrovali, to povrch zpevní a zaručí perfektní přilnavost nátěru. Samotný nátěr už byl pouze třešničkou na pomyslném dortu. 

Čištění eternitové střechy u Sázavy

Střecha již na první pohled připomínala spíše mechovou zahradu. Bylo potřeba ji nánosu nečistot i mechů zbavit a obnovit její původní vzhled. A na to my jsme odborníci. Opět nám zde pomohla naše hydraulická plošina, díky které jsme mohli střechu důkladně vyčistit. Po jejím vyčištění jsme střeše ještě dodali ochranu pomocí impregnačního nástřiku. Ten zajistí mimo jiné i ochranu před opětovným růstem mechů.

Čištění eternitové střechy v Benešově u Semil

V Benešově u Semil jsme vyčistili eternitovou střechu. Tu jsme zbavili mechů, plísní i veškerých jiných dalších nečistot. Závěrečný nástřik jí zajistí kromě krásného nového vzhledu také ochranu před povětrnostními vlivy a jistou voděodolnost. 

2020 Čištění eternitové střechy v Kralupech nad Vltavou

V Kralupech nad Vltavou jsme vyčistili eternitovou střechu rodinného domu a na čisté povrchy aplikovali vhodné nano-impregnace. Povrch je tak zpevněn, a aniž by došlo k ovlivnění paropropustnosti, je vodo-odpudivý.

2020 Čištění eternitové střechy v Lensedlích

Střecha domu byla pokryta silnou vrstvou mechů, lišejníků a dalších nečistot. Proto jsme ji nejprve pečlivě vyčistili tlakovou vodou. Ještě před nátěrem jsme aplikovali na střechu penetraci, která zajišťuje především dobrou přilnavost nového nátěru. Nakonec jsme aplikovali samotný nátěr, který do budoucna zajistí ochranu a vzhled nové zařivé střechy. 

2017 Čištění eternitové střechy v Cholticích u Pardubic

Střechu domu jsme pečlivě vyčistili a opatřili dlouhotrvající nano-impregnací. Plechové stříšky jsme opatřili novým nátěrem.

2017 Čištění a nátěr eternitové střešní krytiny